Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vajon ez tényleg megtörtént?...

Vajon ez tényleg megtörtént? Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Ma délután hazajöttem egyetemről, mert nagyon fáradtnak éreztem magam, és gondoltam lepihenek, végül elaludtam. Olyan fél 3-háromnegyed 3 között történhetett (tehát magamnál voltam, ez is jelzi) történt egy érdekes dolog : alszok, de félig valóságban voltam, mert hallottam hogy ment a tv és hogy mi ment benne, és gyszercsak hallom hogy anyum hazajön (bejárati ajtó kinyitódik, becsukódik), majd bejön a szobámba, engem megsimogat, és kiszedi a párnám alól valamilyen ruhám mert odagyűrtem magam alá a sálat (mondom hogy fáradt voltam, tehát egyből ágy mikor hazajöttem).

A bökkenő az egészben hogy anyum nem volt itthon, felhivtam, és még csak haza sem jött...

De az érintésre, simogatásra nagyon élesen emlékszem... még utána át is fordultam a másik oldalamra...


Mi a f*ne lehetett ez?


Vagy egyszerűen kimerültség miatti halucináció?


2014. dec. 11. 21:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az lenne a bizonyíték, ha érettségizetten nem így fogalmaznál:

"...kiszedi a párnám alól VALAMILYEN RUHÁM mert odagyűrtem magam alá a SÁLAT..." [kiemelés tőlem]

Úgye, érzed, mire gondolok?

A "valamilyen ruha" a gönc meghatározatlan darabj, majd pár szóval később határozottan sálról írsz.

.

"...simogatásra nagyon élesen emlékszem..." ennek hogyan következménye: "..... még utána át is fordultam a másik oldalamra..."?

2014. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom TE hogy vagy vele, de ha alvás közben hozzámérnek, akkor automatikusan megrezzenek. És ilyenkor vagy a másik oldalamra fordulok vagy csak simán megigazitom a párnám a fejem alatt.


Amúgy megsúgom : TE itt kötekedsz az én helyesirásomban, mikor én napi szinten olvasok olyan megfogalmazásokat, amiktől tényleg a plafonra lehet mászni...


Ha TE csak kritizálni tudsz, és nem a kérdésre válaszolni, el lehet húzni az oldalról !

-és igy nem csak nekem tennél szivességet legalább-

2014. dec. 17. 19:58
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
hagyd rá kérdező, még életében nem látott egyetemet :)
2014. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
igen a 13-mas és a 11-es kommentelonek igaza van mert én se hiszem el ,hogy egyszer nem tudod aztán tudod.
2014. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kár,hogy a 13-as és 11-es pont az ellenkező álláspontot fogják,de mindegy is...Aki nem hiszi el,lehet mondani,bármivel ki tudja magyarázni,de akinek már volt dolga ilyennel,az tudja hogy van ez:D Egy példának had hozzam fel;bent vagyok a szobában,anyám mosogat,van tőle jó messze az asztalon egy tál popcorn.Egyszercsak figyelmesek leszünk rá,hogy az egész tál leburul a földre és egyikünk sem ért hozzá.Oda mentem megkédezni,hogy burult le,de az biztos hogy ő sem és én sem értem hozzá,nem lakott velünk más ember,földrengés sem volt.Na,ezt mivel magyarázzátok meg?Vagy ezt csak úgy kitaláltam?
2014. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Meg amikor egy másik esetnél,amikor ültem az asztalnál,volt előttem egy kis tányérka,pot oda néztem,erre csak úgy odébbcsusszant magától...Nem volt vizes az asztal.
2014. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nálunk egyszer egy lábas esett le valahogy a tűzhely közepéről késő este

senki sem volt ott, mindenki aludt

2014. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ez csak egy alakváltó lehetett! Rendi?
2014. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A paralízises álmodás is produkál ehhez hasonló tüneteket. Érdemes utána olvasni.
2014. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!