Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Parapszichológusnál normális...

Parapszichológusnál normális ez a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Krónikus álmatlanságos eset...Elaltatni próbált mert már napok óta nem ment. Átlag relaxálással kezdődött, aztán félálomban voltam mikor azt vettem észre hogy simogatja a fejem, a kezem. Mikor szóba hoztam később, azt mondta, az elejétől azt csinálta, csak olyan feszült voltam hogy nem vettem észre, és nincs benne semmi különös.
2015. márc. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak ràdizgult nyugi
2015. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazat adok Lucifernek. Szerintem maradj tőle távol, mert még....
2015. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
Háát... ez a simogatósdi szerintem túl intim.
2015. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy legközelebb a kielégítés is a stresszoldás része lesz.
2015. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Parapszichológusban hinni, hozzá menni gyógyulni, önmagában is abnormis dolog, tehát az észlelt minden abnormitás normális.
2015. márc. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jackson85 válasza:

Szia!


Sokmindentől függ, hogy mennyire normális :) Nekem sima orvos pszichológus is csinált hasonlót relaxációs gyakorlat alatt. Felállt úgy a székéről hogy nem hallottam és egy ujját végighúzta az arcomon, azért, hogy ha észreveszem, nem mélyültem el a gyakorlatban.

Függ attól hogy mióta jársz hozzá, és mit próbált már ki hogy lenyugtasson. Sokan évekig járnak ugyanahhoz a terapeutához, és a sok beszélgetés miatt kialakul egy olyan bizalmi kapcsolat, amiben nem tabu az érintés. Gondolom energetikával foglalkozik, különben nem is csinálna ilyet, hogy megpróbál elaltatni. Előfordulhat hogy teljesen normális, mint ahogy az is, hogy nem... Ezt csak Te tudnád megmondani.

2015. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek Luciferrel. Kerüld el a parapszichológust. Én még nem hallottam, hogy egy doki a fejedet simogatja miközben épp vizsgál. Menj másikhoz, vagy menj egy sima doktorhoz, kivéve ha lelki eredetű. Esetleg sok stressz, stb.
2015. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lelki eredetű, sok stressz, de főleg a kimerültség csinálja.
2015. márc. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!