Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit láthattam éjjel?

Mit láthattam éjjel?

Figyelt kérdés

Alapból jó alvó vagyok, nem is értem, mi történt tegnap.

Álomból ébredtem, de nem rémálom volt, hanem jó. Azt álmodtam, hogy a legkedvesebb barátnőm szólista volt egy szinháznál (a valóságban is balettozik), és őt mentem megnézni karácsonyi baletten.

Még így az álomtól átszellemülve, színház, fények, ünnepek arra ébredtem, hogy valami, pontosabban egy apró, fehér csuklyás lényecske áll az ágyam mellett, majd lassan lecsúszik az ágy alá.

Még teljesen kába voltam, épphogycsak nyitottam ki a szemem, de olyan nehezen ment, olyan volt, mintha lassított filmen nézném.

Az agyam viszont valahogy hirtelen nagyon éber lett. Az első gondolatom az volt, egek, mi ez, majd hogy sikítsak-e. Aztán hirtelen, hogy lehet, ez a valami nem valódi, a férjem reakciója (aki ott aludt mellettem) viszont nagyon is valódi lesz, ha elkezdek sikítozni az éj közepén. Úgyhogy megfordultam a másik oldalamra, bambultam egy darabig, majd kimentem a mosdóban (milyen bátor tudok én lenni), majd visszatérve ismét elaludtam.

A fura az egészben, hogy nem féltem vagy ilyesmi, csak meg voltam lepve inkább, hogy hogy kerül valami a lakásomba az ágyam alá, ez a mi szobánk.

Az arcát nem láttam, de maga a lényecske fehér volt, és kb 20cm magas.


Mi volt ez?


24N


2018. jan. 3. 08:37
 1/6 anonim válasza:
Ha nem éreztél félelmet, akkor valószínüleg valami jóságos lény volt! :-) Őrangyal vagy ilyesmi!
2018. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És nem néztél be az ágy alá?
2018. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:O
2018. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

little people az 1Q84-ből

az ágyad alatt van az átjáró

2018. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alvási bénulásod, másnéven alvási paralízised volt. Ez akkor fordul elő, ha az túl gyorsan váltasz át a REM fázisból (álmodás) a tudatos ébrenlétbe. Ekkor még érvényben van az alvás során levő bénultság hiába vagy már ébren és az agyad próbál értelmet keresni, hogy mi is van. Ezért különböző hallucinációkat vetít le neked. Remélem sikerült érthetően elmagyaráznom, de ebben a videóban részletesebben ki van fejtve: [link]
2018. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maga az ágy több mint 20 cm a földtől, ha van lába is, magasabb is lehet. Szóval azért kb fél méternek gondolom lennie kellett a lényednek.
2023. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!