Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Este valami fojtogatott!?...

Este valami fojtogatott!? Segítség!?

Figyelt kérdés

Azt éreztem amit barátnőm aki egy temető helyére épített házban lakik a szüleivel. Én ugyan nem lakom temető közelében, meg nem is vagyok "félős" de ez nagyon megijesztett. AZ TÖRTÉNT, hogy este eléggé sokáig néztem a TV-t (úgy ahogy szoktam) és mikor kezdtem volna aludni akkor azt éreztem mintha valaki erősen nyomkodná a gigámat és eközben a szám minden része elzsibbadt , nem tudom mi történt, de mondom bnőm ugyan ezt érzi hetek talán hónapok óta. Ha valaki élt át ilyet ,akkor nagyon szépen kérem segítsen rajtam ,mert elég ROSSZ érzés.

Anyukám azt mondta akkor ott az ágyamnál(mert ugye áthívtam) hogy gyújtsak egy gyertyát és kérjem meg a szellemet hogy távozzon ,mert neki már nem itt van a helye.


Előre köszönöm a segítséget: 17/Lány


2010. jún. 10. 16:10
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, egy kicsit megnyugodtam . amúgy azóta semmi sem történt, igaz hogy gyertyával tudtam csak aludni de szerintem már nem lesz semmi.

köszi:)

2010. jún. 12. 23:17
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármi zavaró ok (bekapcsolt tv, hangzavar stb) van, és félálomba vagy, nyomást érzel több testrészeden, és nem tudsz megmozdulni, mert ugye alszol.

Ha még egy pár ilyet tapasztalsz, szakorvoshoz menj (alvászavarhoz értő).

2010. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
85%
hm...nekem is volak furcsa dolgok de nem élek temető melett....szerintem kezdjetek barátokkal passziánszozni v. mi és kűldjétek el
2010. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én egész életemben egy temető felett éltem. Úgy értem, hogy az utcánkat egy temetőre építették, régen temető volt a helyén. Soha senkivel semmi sem történt, nem hallottam még gyerek koromban sem pletykát szellemekről. Szóval szerintem nincs összefüggés.


Két napja azt álmodtam, hogy meg akartak engem erőszakolni. Arra ébredtem, hogy valaki mászik rám. Nagyon megíjedtem, és elhaló hangon csak annyit bírtam mondani, hogy menj innen! Kitisztult az agyam és láttam, hogy nincs is senki más a szobában rajtam kívül. Amikor álmodom, mindig tudom, hogy álmodom, most teljesen azt hittem, hogy tényleg megtörténik az eset. Nagyon foglalkoztat a dolog, mert tényleg úgy éltem meg, hogy erre ébredtem és felébredve is láttam az illetőt, de ésszel tudom, hogy csak rosszat álmodtam.

2010. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
51%
Szia!Velem is gyakran megesett a multban,megmozdulni sem tudtam,ébren voltam,tudom!Mindenesetre iszonyatos félelemmel jàr,nyomàs a melkason,csak Isten segitsen meg érzés...ha egy picit is érzékenyebb vagy,veszed a jeleket odaàtrol,az alvo tested reagàl a Spirituàlis vilàgra!Figyelj oda,hogy éjjel csak is mesterséges fénynél aludj a gyertya megnyitja a 2dimenzio közti kiskaput!minden tükröt és visszatükrözödö tàrgyat takarj le!és ne félj!Te mindig erösebb vagy!
2010. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2010. jún. 16. 18:44
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Old Hag szindróma. Ha érzed hogy fujtogat akkor nyisd ki a szemedet és ha ott van akkor csukd be.


Ha tudsz angolul: [link]

2010. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
50%
15:00 OMFG
2010. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
50%

Nem nézted kicsit sokszor őt?

Fred Krueger.

2010. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én is alvási paralízisre tippelek, mert ilyen velem is volt. Azt álmodtam, hogy megtámad egy démon és rajtam fekszik mialatt fojtogat..borzalmas álom volt, komolyan mondom halálfélelmem volt, de biztos vagyok benne, hogy csak egy álom volt, mert azóta semmi jelét nem "láttam" semmilyen paranormális jelenségnek.:) Az agy furcsa dolgokra képes, amíg alszik az ember..és onnan gondolom még,hogy a.p.-d volt, mert pont tanultunk erről pszichológia órán:);)
2010. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!