Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem vagy démon? Mi a...

Mozsár Ramóna kérdése:

Szellem vagy démon? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve meg jelent nekem egy kislány. Teljes egészében láttam. A családdal mindent meg tettünk hohy békén hadjanak. De sajnos hiába. Nem állnak le. Volt hogy le húzták a takarót vagy ki akartak húzni a házbol. Volt hogy harapás karmolás vagy ütés folt lett rajtam. Mind ez fél évig abba maradtn. Este a 2 éves lányom lázas lett. Hajnali 4 körül fel üvöltött ki sápad majd mutogatott a afonra. A szobában nem tudott meg maradni. Retteg. Én hozzá szoktam. De sosem volt hogy a kicsinet bántsák. Ha valaki tud. Kérem segítsen.
2018. okt. 12. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez ami nálatok működik démonnál magasabb szinten van. És az is biztos, hogy nem a helyhez kötődik, hanem hozzád. Mibe nyúltál bele ezoterikusan?
2018. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

1-s,a Sátán az mi?

Röhejes vagy.Menjél vissza a vallás kategóriába, jó?


Ha nem kamu a kérdés, akkor szellem(ekk)el van dolgotok és fehér gyertyát égessetek hogy elűzzétek a szellemeket.

És hogy biztosra menjetek,piros cérnát és egy átlátszó üvegkristályt szerezzetek be.

Az alakja lehet esőcsepp vagy gömb formájú és a piros cérnával az ajtó közelében vagy a ház központi részén akasszátok fel.

Elnyeli a negatív energiákat.

2018. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2 *1-s,a Sátán az mi?


Ez nem az, de úgy látszik ma nem vagy formában:D

2018. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ez nem vicc külömben nem venném bele a lányomat. Nen hiszek az ezotériában.
2018. okt. 12. 15:41
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Kamunak tűnik. Mivel nem befolyásolják a fizikát, hanem az emberek értelmét, gondolatait. Ha valós, akkor te lehetsz megszállva. Minden ilyennek előzménye van. Neked mi volt az? Menj el a közeli egyik protestáns lelkészhez és beszélgess erről vele.
2018. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%

4 Az egy dolog, hogy ezt mondod, hogy nem ezozol, az meg eg másik dolog, hogy ez a lény hozzád kötődik, és gyötri a gyermekedet, és téged. No már most, ez nem megy oda és így magától, és mint említettem, ez nem a házhoz kötődik.


Nekem nem probléma ha hazudsz, csak magadnak, meg ahozzád tartozó kisembernek, de annak nagyon. Ugyanis az ilyen pici gyermekek, még egy erősen hívő házaspár esetébe is azonnal jelzik ha ilyesfajta probléma van. Pedig azok hívők, és az ilyen lények fejére tudnak taposni. Nem olyanok mint te, aki vihog a keresztényeken, és ott próbál nekik ártani ahol és amikor csak tud.

2018. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Állítsd már le magad!

Ne térítgess te senkit.

2018. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem hazugság. Segítséget kértem mert már a gyerekeimet féltem nem pedig dorgálást. Sok ember van aki nem hisz nekem. Ez tény. De nekem SEGÍTSÉG KELL. Ha segíteni tud valaki az írjon. Facebook on is meg talál. Malák Tiborné
2018. okt. 12. 18:42
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Leírtam már. Menj el egy lelkészhez lelkigondozásra. Ne a gyakoritól várd a megoldast
2018. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kiváltságos vagy. Az emberek 99%-a nem tapasztal ilyesmit, nagy részük azt hiszi, hogy hús és vér vagyunk csupán, nincs lelkünk, stb. Te első kézből láthatod a bizonyítékát annak, hogy a világ több, mint amit jelenleg a tudomány képes megfogni belőle.


Én inkább kihasználnám a helyzetet, hogy adatot gyűjtsek. Próbáld rögzíteni a jelenséget. Próbálj kommunikálni velük.


Nem véletlen, hogy ilyesmit történnek veled. Az életed személyre szabott tapasztalatok tervszerű láncolata. Nem kell félned tőle, nem ellenség, nincs véletlen, nem létezik gonosz.


Ha most rosszként érzékeled ezt a tapasztalatot, próbáld meg más szemszögből is megvizsgálni. Például a jelenség szemszögéből, amivel kapcsolatba kerültél.


Te mennyire lennél izgatott, ha egy olyan világban élnél, ahol 1-2 személyen kívül senki sem érzékeli a jelenléted és egyébként teljesen el lennél veszve? Mit tennél meg, hogy kapcsolatba lépj vele? Lehet azért hibáztatni, hogy figyelemre vágyik? Nem lehet, hogy inkább segítened kellene neki?

2018. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!