Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért érzem azt, hogy Ő az...

Miért érzem azt, hogy Ő az ikerlelkem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egy ideje, hogy ahol jelenleg vagyok, az már nem az én utam. Történetem érdekes (számomra is). Most 31 vagyok, ez 3 éve kezdődött, amikor megismertem ŐT. Ő egy olyan ember, akit talán a fél ország ismer, egy igazi művész. Ugyanolyan életszemlélettel, hittel, mint én. Tavaly tudtam Őt először látni élőben, nem mentem oda hozzá, tudtam, hogy még nincs itt az ideje, és talán most sem. A tavalyi nyártól kezdve, művei egész más irányt vettek, legtöbbje arról szól, mennyire vágyik megtalálni azt, aki majd boldoggá teszi. Talán megérezhette, hogy a közelben vagyok? :) Nem azt mondom, hogy szerelmes vagyok, hiszen úgy nem is lehet, hogy mit sem tudunk a másik tulajdonságairól, szokásairól. Arra vágyom minden egyes nap, hogy legyen minél többet a közelemben és csak öleljen át.

Tudtok nekem magyarázatot adni, miért érzem ezeket az igen erős érzelmeket? Vagyok már annyira tapasztalt, hogy ne essen meg velem az, ami 20 éves korom előtt (legalábbis azt hiszem), tudjátok, az a plátói szerelem, miközben akkor még igazán azt sem tudjuk, hogy mi az a szerelem.



2019. aug. 27. 11:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%
Végre nyugodt a pici lelked.
2019. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Véletlen elküldte mégegyszer. Eszemben sincs beszélni neki az erzeseimről, nem bolondultam meg. :D Arra lennék kíváncsi, hogyan viselkedik majd. Először legalábbis. A házasságom nem a legjobb. Egészen különbözőek vagyunk más dolgok fontosak számunkra. A lelkem pedig elkezdett egy kiutat keresni ebből az állóvízből. Most mit csináljak vele? :)
2019. aug. 27. 13:57
 13/34 anonim ***** válasza:
60%
Legenda vagy kérdező. :''D Ennyire unatkozni és még családod is van. Mentem hányni.
2019. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
9-es valaszolo vagyok. Igy mar ertem akkor. Ha mindenkeppen beszelni akarsz vele, szerintem elöbb a ferjeddel/paroddal tisztazd, hogy hol, miert mentek felre a dolgok, miert latjatok mashogy a dolgokat, illetve, hogy ezt meg lehet-e oldani serüles nelkül. Ha ez megvan es tisztaztatok, szerintem csak akkor menj es beszelj a müveszurral.
2019. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
13as,egészségedre, nem unatkozom, most is főzök 😂
2019. aug. 27. 14:19
 16/34 anonim ***** válasza:
30%

Én is ismerek valakit, akire ráillik a leírás, sőt tudomásom van több ilyen hatású emberről is az országban.

Olvass a nárcisztikus személyiségzavarról, a Youtube-on sok videósorozat is van róla.

A lényeg az, hogy akinek nagy karizmája van, arra az emberek projektálnak, te is projktálsz, mindenfélét, de főleg saját magadat.

A szerelem is 99%-ban projekció, azért magadon kívülre vetíted, mert nem vagy rá érett, hogy saját magadban fedezd fel Istent és a csodát.

Ilyenkor leginkább egy nárcisztikust, sok esetben pszichopatát választunk, mert ő csodálatosnak állítja be saját magát. Ebben nagyon nagyot lehet sérülni, mert ő nem olyan, közelről valójában egy élősködő, egy bántalmazó, ha nagyon erős médium, nagy tehetséggel, akkor még kattant is lehet, nem könnyű az ilyesmit feldolgozni, vagy ugyanazon a csatornán, ahol az ihletet kapja, gonosz erők is jöhetnek, nem csak jók.

Megsérülhetsz, ha közel kerülsz hozzá.


A hiba ott van, hogy kívül keresed a csodát ahelyett, hogy magad valósítanád meg.

Ez nem helyes. Tessék alkotni! :)

És magadat értékelni.

2019. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%

Hát, ennyi idősen már illet volna felnőnöd.


1. Nem ismered.

2. Ebből adódóan: Honnan tudod, hogy ugyanolyan az életszemlélete, a hite, mint a tiéd?

3. Nem hiszem, hogy a stílusváltás miattad történt.


Ha lesz vele lehetőséget beszélni, valószínűleg kedves lesz, mint általában az ismert emberek, amikor a közönség közé mennek. Ez nem azt fogja jelenteni, hogy bármiféle érzései lennének irántad. Szerintem az a baj, hogy a házasságod nem jó és jobbra, többre vágysz.

De azért 31 évesen ez nagyon infantilis.

2019. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Ő nem állítja be csodálatosnak magát. Egy szerény emberkéről van szó. Akiből alig lehet pár szót kihúzni. Tele van tamogatókkal és barátokkal. Én pedig már megtalaltam a hitem, csak még a helyemet kell a világban.
2019. aug. 27. 14:41
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

És mért nem kerested fel?

Írhatsz neki, felhívhatod, elmehetsz a közönségtalálkozójára.

2019. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
71%
18# akkor kúva gyorsan találd meg a helyed, mert nagyon el vagy veszve. ":)"
2019. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!