Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért érzem azt, hogy Ő az...

Miért érzem azt, hogy Ő az ikerlelkem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egy ideje, hogy ahol jelenleg vagyok, az már nem az én utam. Történetem érdekes (számomra is). Most 31 vagyok, ez 3 éve kezdődött, amikor megismertem ŐT. Ő egy olyan ember, akit talán a fél ország ismer, egy igazi művész. Ugyanolyan életszemlélettel, hittel, mint én. Tavaly tudtam Őt először látni élőben, nem mentem oda hozzá, tudtam, hogy még nincs itt az ideje, és talán most sem. A tavalyi nyártól kezdve, művei egész más irányt vettek, legtöbbje arról szól, mennyire vágyik megtalálni azt, aki majd boldoggá teszi. Talán megérezhette, hogy a közelben vagyok? :) Nem azt mondom, hogy szerelmes vagyok, hiszen úgy nem is lehet, hogy mit sem tudunk a másik tulajdonságairól, szokásairól. Arra vágyom minden egyes nap, hogy legyen minél többet a közelemben és csak öleljen át.

Tudtok nekem magyarázatot adni, miért érzem ezeket az igen erős érzelmeket? Vagyok már annyira tapasztalt, hogy ne essen meg velem az, ami 20 éves korom előtt (legalábbis azt hiszem), tudjátok, az a plátói szerelem, miközben akkor még igazán azt sem tudjuk, hogy mi az a szerelem.



2019. aug. 27. 11:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy van-e ikerlélek,hogy ez az egész valós-e vagy csak fikció mint nagyon sok minden.De! 16 éve férjhez mentem és a sok gond mellett jött az az érzés is amiről írsz. Én nem kerestem senkit,csak az üresség érzés volt amíg egyszercsak valaki tőlem 130km-re egy véletlen folytán az életembe került. Beszélgetni kezdünk majd 4 hónap múlva vége szakadt. Ezután 1.5 év múlva megint egy véletlennek köszönhetően visszatértünk egymás életébe,akkor már szerelemmel de sosem találkoztunk.Eltelt több mint 1 év amikor először találkoztunk,rá 2 hónapra már együtt éltünk és ez azóta is tart.(több mint 5 éve)Fura,de ha dolgozunk külön-külön,mintha éreznénk egymást,ha egyikünk feszült,a másikunk máris hívja,hogy "minden rendben,olyan rossz érzésem van" Vagy,napközben pl ugyanabban a másodpercben küldünk egymásnak sms-ben szivet,jelezve,hogy minden oké,de hívással ne zavarjuk a másikat munka közben. Amikor erről olvasgattam,volt egy olyan,ha erősen gondolok arra amit szeretnék,a másik reagál.Telefon jegyzetbe beírtam,hogy arra gondoltam"hívj fel"majd képernyő fotó a pontos időpontrol. ☺ 1 perc múlva hívott párom,kérdeztem,hogy baj van vagy miért hívott.Azt mondta,nincs baj,igazából nem tudja miért hívott mert nincs semmi fontos csak olyan érzése volt,hogy fel kell hívni 😁 Otthon megmutattam neki a fotót és,hogy mikor hívott pontosan. De a szives sms-ek az első pillanattól ugyanabban a másodpercben mentek.

Gáz,de amikor apukáját kisértük orvoshoz és mindketten bementünk vele,az orvos azt hitte fiú-lány ikerpár vagyunk,ugyanúgy mozdulunk,beszéd közben kiegészítjük ,befejezzük a másik mondanivalóját.Ismerösök sokszor mondták,hogy amikor nagyobb tömegben voltunk mindegy mennyi ember áll köztünk ösztönösen megtaláljuk a másikat a tömegben,ahogy egymásra nézünk azt ők sem tudják leírni pontosan,hogy milyen.Ha egymás közelében vagyunk,valaminknek össze kell érnie(nem tudatosan) stb.. ☺

És azóta csak nyugalom van bennünk mióta együtt vagyunk.Megszűnt az az érzés,hogy nem találjuk a helyünket,hogy valami hiányzik folyamatosan.

2019. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

31-es, ez de gyönyörű. ❤

Én hiszek az ikerlelkek létezésében, és a sorsuk nem mindig könnyű, sokszor már kapcsolatban vannak, mire egymásra találnak, legalábbis ezt olvastam. Az azonnali felismerés, az az érzés, mintha már 1000 éve ismernétek egymást jó jele annak, hogy ő lehet az ikerlelked. Ő is fel fog ismerni, ha kapcsolatba lépsz vele. Valószínű már érzi a hiányodat, azért változott meg az alkotásainak a témája.

Én is éreztem így nemrég, baromi fura érzés, amikor hiányzik neked valaki, akivel nem is találkoztál. Ez egy jel, hogy a találkozás közel van.

2019. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Hátha még valaki betéved ide.. Tényleg Ó az, nem tévedtem. Azóta már eljöttem a férjemtől, és hamarosan kezdődhet a közös életünk. Tudjátok mit? Hallgassátok a megérzéseitekre, ne hagyjátok, hogy az ego lenyomja a leleteket, aki folyamatosan diktál. Köszi a válaszokat és ilyen csodás szerelmet kívánok mindenkinek!
2020. jún. 2. 14:11
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azóta megismerkedtetek? Érdekelne a fejlemény, ha nem is itt válaszban, de privát üzenetben esetleg. :) 32-es válaszoló vagyok.

Sok boldogságot kívánok!

2020. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!