Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért érzem azt, hogy Ő az...

Miért érzem azt, hogy Ő az ikerlelkem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egy ideje, hogy ahol jelenleg vagyok, az már nem az én utam. Történetem érdekes (számomra is). Most 31 vagyok, ez 3 éve kezdődött, amikor megismertem ŐT. Ő egy olyan ember, akit talán a fél ország ismer, egy igazi művész. Ugyanolyan életszemlélettel, hittel, mint én. Tavaly tudtam Őt először látni élőben, nem mentem oda hozzá, tudtam, hogy még nincs itt az ideje, és talán most sem. A tavalyi nyártól kezdve, művei egész más irányt vettek, legtöbbje arról szól, mennyire vágyik megtalálni azt, aki majd boldoggá teszi. Talán megérezhette, hogy a közelben vagyok? :) Nem azt mondom, hogy szerelmes vagyok, hiszen úgy nem is lehet, hogy mit sem tudunk a másik tulajdonságairól, szokásairól. Arra vágyom minden egyes nap, hogy legyen minél többet a közelemben és csak öleljen át.

Tudtok nekem magyarázatot adni, miért érzem ezeket az igen erős érzelmeket? Vagyok már annyira tapasztalt, hogy ne essen meg velem az, ami 20 éves korom előtt (legalábbis azt hiszem), tudjátok, az a plátói szerelem, miközben akkor még igazán azt sem tudjuk, hogy mi az a szerelem.



2019. aug. 27. 11:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%
Huhh, nem olvastam végig. Ikerlélek létezik és igen, ezek a kapcsolódások most történnek mindenhol a világon. Az esetek 90-95%-ában viszont valóban plátói szerelemről beszélhetünk, mert egyelőre még nehezen értjük meg, hogy a női és a férfi 'énünket' önmagunkban tudjuk egyesíteni. Alkimiai menyegzőnek hívják ezt, de nem nagyon lehet olvasni róla (magyarul pláne nem), mert ezek mindig is titkos tanítások voltak. A plátói szerelemről sok mindent elárul, hogy maga Platón is foglalkozott az Ikerlelkekkel (a Lakomában), az ő nevéből jött a 'plátói' (=platonic) kifejezés.
2019. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
*jav. alkÍmiai
2019. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ikerlélek, mivel a lélek egységben van önmagával. Az egó választ el minket egymástól, nem a lélek.

Amikor mélyálomban vagy, és nem vagy az egód tudatában, akkor összeolvadsz a forrással, és mindennel, mindenkivel. A mélyálomban lévő "semmi" a végső igazság. De csak az elme számára semmi. Az elme olyan eszköz, ami nem képes azt érzékelni.

2019. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint nincs Ikerlélek, valószínűleg nem találkozott vele itt a Földön. Azoknak viszont, akik találkoztak itt a földi létben, teljesen evidens, hogy Ikerlélek létezik. (#21)
2019. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
21%
Furcsa, hogy ő nem érzi ezt. Szép kis ikrek lehettek.
2019. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem ő az ikerlángod, de vele is nagyon hasonlítotok.
2019. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Ő az első és egyedüli a gyermekem után, akinek tiszta szívből azt tudom kívánni minden alkalommal, amikor eszembe jut, hogy legyen egészséges boldog és kapja meg, azt, amire vágyik. Mégha nem is én leszek az. Érthetetlen és nem tudatos.
2019. aug. 28. 15:01
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkinek ezt kívánom.
2019. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy az ikerláng a labanc szinonimája. 😃
2019. aug. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Lényegében mindegy, hogy ikerlelkek vagytok-e, vagy hogy az előző életeitekben társak voltatok-e, vagy bármilyen más oka van ennek az erős vonzalomnak. Az a lényeg, hogy van egy vágyad, amely egy belső hiányérzetből fakad, ezt kell megtanulnod kezelni, hogy a lelkedet ne izgassa, ne okozzon nyugtalanságot. Mivel rendkívül kicsi az esélye, hogy ebből a szempontból a vágyaid részleges kielégítésére törekvés, például egy találkozás, előbbre visz, hiszen az vagy kudarcot okoz, vagy újabb vágyakat szül, a legjobb ilyen helyzetben a ragaszkodástól való megszabadulás, az elengedés. Próbálj meditációs úton lélekben elbúcsúzni tőle, elengedni őt. Talán segít ebben az elengedésben az, ha arra gondolsz: még következő életetekben, ha a karmáitoknak ez megfelel, találkozhattok, akár társak is lehettek. De most nem ez a feladatod, most a jelenlegi életedet építgesd, amelyben neki nincs helye.
2019. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!