Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kérdésem a következő lenne,...

Kérdésem a következő lenne, szerintem ez ő az ikerlángom, de kérlek erősítsetek meg!? A többi lent

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 15:55
1 2
 11/19 D-Mano ***** válasza:
100%

Mi itt Gyakorin nem fogjuk tudni megítélni, hogy ő-e az ikerlángod.

Annyi biztos, hogy belekeveredni az ikerláng témába csak összezavar, sokkal több kárt okoz, mint esetlegesen hasznot.

Viszonyulj ehhez a helyzethez is úgy, mintha minden ikerlángosdi nélküli vonzalomról, udvarlásról lenne szó. A másik félhez pedig úgy, mint egy nőről, akibe tök normális módon, és nem pedig az ikerlángos dolog miatt, beleszerettél.

A cikkek, írások, amik az ikerlángokról szólnak ugyanolyanok, mint a többi ezotériával foglalkozó cikkek, írások: több bennük a hülyeség, mint a hasznos információ.

Egyszóval legjobb lenne, ha tennél magadnak egy szívességet, és elfelejtenéd ezt az ikerláng témát.

2020. jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Ismeretsegi korombe volt tobb katolikus reformatus.. komolyan veszik ezt a hazassag elotti izet.. az a baj h te lehet azert gondolod h iker langod mert nem fekudtel le vele es elegge behulyitett teged.. ha megkaptad volna nem bizros h akkora lenne a varazs.. a masik ha kellenel a csajnak veled lenne. Altalaba ugyanolyan hitbelit valadztanak ezt komolyan veszik.. valoszinu azert rakott ki teged mert nemvagy hit hu katolikus ennyi
2020. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ikerlángod nem bújkálna előled, sülve-főve éjjel nappal együtt lennétek.
2020. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Ha érzed, hogy ő az ikerlángod, idő kell neki. Ikerlángod alatt azt érted, hogy az Igazi? Ha ő az biztos úgy érez, mint te!
2020. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Teljesen különböző fényetek van. Még csak egy szellemcsaládba se tartoztok, nem hogy ikerlángok legyetek. Van egy kis közös halmazotok, amiben magatokhoz képest valóban nagyon hasonlóak vagytok, de ez az egésznek csak nagyon töredéke.


Csak a fő kérdést olvastam el.

2020. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolultabb ennél a történet azért ez csak a nagy vonalakba volta történet lényege amit leírtam, de nem hinném, hogy ennyire különbözőek lennénk. Vagy hogy láttad ezt így meg a történetből, hogy ennyire különbözünk?
2020. febr. 7. 00:30
 17/19 anonim válasza:

Hát szerintem nem ő az.

Eddig találkoztam pár ikerlángommal, inkább barátságok formájában. Olyanok mintha mindig ismertem volna őket. Teljesen idegenek mègis úgy álltunk neki beszélgetni mintha csak egy régi eszmecserét folytatnánk. Van aki tovább ment más irányba csak löktünk egymás sorsán. Van aki mai napig barát mint egy testvér pedig semmi családi kapcsolatunk nincsen.

A párom nem hiszem, hogy ikerlángom. De előző életemben tutti volt közünk egymáshoz. Első randinkon régimódi kêzcsókot kaptam. Nem a nyálasat hanem etikett szerintit és ahogy rámnézett bevillant az érzés, valahol valamikor ez már megtörtént velünk. Elsőre úgy kommunikáltunk,mint 1 össze szokott pár. Nem is vacilálunk össze költözünk. Mintha mindig is ismertem volna. Megkérdeztem tőle. Benne is ugyanazok az érzések villannak fel.

Az ikerláng nem kerül szerelmi szerepbe tudtommal. Ez amit leírsz inkább a tiltott gyümölcs tipikus esete. Szerintem legalábbis...

2020. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ő az. Én is éreztem hasonlót.
2020. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

"Eddig találkoztam pár ikerlángommal, inkább barátságok formájában"


Könyörögve kérlek, ha ne veszed a fáradtságot, hogy bár utána járj a dolgoknak, ostobaságokat ne terjessz, és mondj...pff

2021. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!