Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha az a karmám hogy drogfüggő...

Ha az a karmám hogy drogfüggő vagyok, akkor következő életemben is az leszek?

Figyelt kérdés

Tehát ha ez valahogyan kialakult, és gyerekkorom óta egy olyan irányban haladok ami nem vezet sehova. Tehát gyerekként inkább virtuális játékokba menekültem, aztán elkezdtem dolgozni szerencsejáték, és fű függő lettem, később keménydrogok, alkohol, gyógyszer. Ma már 35 éves vagyok, és a leszokás esélytelen, hiszen azt sem tudom hogy lehetne másképp. Gyakoroltam 8 évig meditációt hogy sikerüljön leállni a drogokról, de nem sikerült.

Akkor ez az egész vajon hogyan alakult ki? Volt korábbi életem ami hasonló szokásokból állt, és azért?

Mert ha volt akkor legközelebb is ez lesz, és örökké ebben a drogos körforgásban maradok.

Vagy ha meghalok akkor végre megmenekülök? Hiszen úgyis csak az "egy" van, az abszolút "lélek" ami nem lépett be a létezés világába..

Tehát mint ember mind ugyanazon "lélek" különböző testei vagyunk. Akkor lehet nem megy tovább semmi, és a halálomkor véget ér ez az élet? Mert rájöttem én nem a haláltól félek, hanem az élettől..



2020. febr. 26. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha úgy álsz hoz hogy nem lehetsz az az öt százalék és elsem kezded elbuktál, mert meg sem próbálod.


Kevesebb eséllyel is értek el sikereket emberek kilátástalan helyzetből.


Tudod a legfényesebb nappal és a legsötétebb éjjelen is pont ugyan annyi esélyed van a jobb életre.

Tudod mennyi az az esély?

1.

Az hogy ez egy a tízhez, százhoz ezerhez lényegtelen, mert van rá esélyed!


Felejtsd el az összes lehetőséget ahol nem sikerül és kapaszkodj abba az egybe, mert az az egy esély létezik és csak arra vár hogy valaki beteljesítse....

2020. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Pár hete olvastam a korábbi kérdésedet.


Te kifogásnak használod a meditációt, sőt még meg is magyarázod hogy kell a drog.

Nem így kell leszokni a szenvedélybetegség ről. Ha egyáltalán le akarsz szokni.


Ha jól emlékszem a zen meditációt csináltad.


Most csinálj mindent másképp.

Találd ki a célod. Segítek neked, mondjuk legyen az, hogy felvesznek a legközelebbi gyárba dolgozni havi 200 ért.


Lefutsz 5 km t, mindennap.


Használd az agykontrollt. Fent van a yt ön. Ha erre meditalsz, és nem arra hogy megvilagosodj még ilyen szarsagok, visszatersz a hétköznapi életbe.


De valószínű neked ez így jó.

2020. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tudod ki határozza meg azt, hogy drogfüggő vagy-e vagy sem? Te saját magad, nem pedig valami feletted álló hókuszpókusz, aminek a létezését még senki nem tudta bizonyítani.


Ha drogfüggő akarsz lenni, nincs más dolgod mint folytatni a siránkozást, és hárítani a felelősséget. Ha viszont nem ezt akarod, irány az orvos, ő majd szépen útba igazít. Sz@r lesz az elvonó, ez nem kérdés, de a végére tiszta leszel.

2020. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#6 ebben leírod, hogy lehetséges leállnod ebben az életben is. Csak esetleg az életed végre sikerülne, mire 60 leszel. szóval szerinted is lehetséges. Ha attól férsz, hogy előre megy a karmád, akkor ez megoldás, hogy a köv életed ne ez legyen.


Amúgy nekem az a tapasztalatom, hogy környezet nagyon meghatározó a függőségben. Az ahogy, ahol élsz szinte meghatározza, hogy mit csinálsz ott.


Ha te én lennénk én vagy azt próbálnám meg, hogy elmegyek egy bentlakásos leszoktatóba egy másik városba, ahol pár hónapig nem leszek a szokásos tárgyak és ismerősök között.


Vagy pedig azt próbálnám meg, hogy valahogy radikálisan környezetet váltok. Egy másik városban bérelek egy szobát egy tiszta embernél (szóval, hogy ne egyedül lakjak). Egy ilyen helyzet talán eléggé másképp struktúrálná a napjaimat.


Még azt is eltudnám képzelni, hogy egy családos ismerőst akinek gyerekei vannak pl, megkérni, hogy hagy lakj ott egy ideig. Mert ez is olyan radikál dolog, ahol lenne talán esély. De nyilván tiszta, rendes ismerős kell. Meg az, hogy a másik helyemre ne tudja visszamenni könnyen.

2020. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!