Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van a halál után...

Szerintetek van a halál után élet?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs

2020. júl. 4. 20:31
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
69%
tessék 30-as? mit érez?
2020. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
74%
30 # elvileg felülröl làtjàk magukat szoval EZ alapjàn igen
2020. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy ezeket mind az agy hozza létre a túlélés miatt. Tehát talán kamu. Remélem nem kamu az, hogy az agyunk hozza létre ezeket.
2020. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
83%

33 - keress rá Dr Sam Parnia-ra. Egy magasan képzett orvos, aki ezeket az eseteket vizsgálja, és rengeteg kutatást végzett a témában. A szív megállását követően 30-50 másodpercig lesz még vérellátása az agynak, utána egyszerűen nem tud funkcionálni, nem működik, csomó embert meg hosszú percek után, sőt néhány extrém esetben órák után hoztak vissza a halálból, és az esetek nem elhanyagolható részében tapasztaltak tudatosságot.

Továbbá, ha ez csak az agy játszmája lenne, miért mindenki ugyanazt trippelné, miért ugyanazok, vagy nagyon hasonló az elemek fordulnak elő minden halálközeli élményben? Vagy hogy lenne lehetséges, hogy le tudták írni a történéseket, melyek a halál állapota közben történtek a műtőben pl?

Persze-persze, lehet hazudnak... de nem hiszem. Túl sokszor történt meg túl sok emberrel, és túl sok hitelesnek tűnő kutatás született a témában ahhoz, hogy a szőnyeg alá söpörjük a jelenséget. Sokan azért nem hiszik el ezeket a dolgokat, mert elképzelhetetlen nekik. Az nem elképzelhetetlen nagy csoda, hogy a világon vagy, érzel, tudatos vagy, és éled az életed egy olyan környezetben, ahol minden adott ehhez? Dehogynem, csak megszokjuk, ezért természetesnek vesszük. Ez a redukcionista szemléletmód, mely rettentő káros véleményem szerint.

2020. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
76%
Annak, aki tud angolul: [link]
2020. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon buta vagy kérdező, vagy valami gond van az agyaddal. Mond már meg nekem hogy miért jobb a rosszban hinni mint a jobban?? Neked jobb ha nem lesz utána semmi vagy mi? Nem jobb pozitívan felfogni és azt mondani hogy valami lesz igenis? Tipikus berögzült “fészbukos” nagymami lehetsz, vagy egy nagyon pesszimista ember. Paranormális jelenségek szerinted mind hallucinálás vagy mi? Ez olyan hogy valaki azt mondja nekem hogy nincs élet a földön kívül. Ilyen kijelentéssel tárt karokkal várnak az Észbontók műsorba :D de ha neked jobb a rosszban hinni, mint a jóban, akkor tessék, nyugodtan. Legyél pesszimista egész életedben! Az illik hozzád legalább
2020. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze hogy van élet a halál után! Gondoljunk csak Napóleonra, Picassóra, Néróra... Ők mind meghaltak, mi viszont élünk!
2020. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó! Fárasz-Tó vagy! Ugye tudod? Miért kell mindenhová ezt írnod?
2020. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
84%

#36 csak részben értek veled egyet. Valóban semmit nem veszít, aki hisz, viszont van olyan, aki az igazsághoz akar közelebb kerülni. A materializmussal is az a baj, hogy nem az igazságot akarják tudni, hanem egy fejükben lévő képet a világról bizonygatni, a világ rejtélyeit redukálni arra a tudásra, amely birtokukban van.

Én nem azért hiszek a halál utáni életben, mert komfortos gondolat, hanem mert tapasztalataim alapján valószínűbb, hogy valami van, mint nincs. Volt mikor igenis azt gondoltam, hogy meghalunk és nincs semmi, de ez megváltozott. Hitegetni magunkat igenis felesleges.

2020. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

#36 Nem akarok tévhitben élni, mint egyesek.

Egyébként ha lenne élet a halál után, nektek az miért lenne jó? Mit csinálnátok az örökkévalóságban?

Az egyetlen egy dolog amiben egyetértek veled, az a földönkívüliek létezése.

Szellemek szerintem is léteznek, de azok nem túlvilági lények. Neked meg nincsenek saját gondolataid, sorolod azt, amit a sok hülye.

Egyébként a nagymamit nem találtad el, pont az ellentéte vagyok, sebaj:))

2020. júl. 9. 11:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!