Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egy család 3 generációjának...

Ha egy család 3 generációjának ugyanaz a tagja ugyanolyan rossz dolgokat él meg es ugyanolyan rossz a sorsa, az lehet véletlen, vagy biztosan van rá valamilyen ezoterikus magyarázat?

Figyelt kérdés

Eleve ott kezdődik, hogy a család többi tagjával is kivételesen rossz dolgok történnek es persze halmozódik a depresszió.. de ennek a 3 tagnak ugyanaz a sorsa es ugyanazt a szerepet töltik be a családban 3 generáción keresztül. Gondolok itt például iskolai bántalmazásra, tanároktól is, egész életen at tartó magányra, gyerektelenségre, tanulási gondokra(pedig nem rossz képességűek) es szorongasos depresszióra. Hogy lehet, hogy egy családnak ugyanaz a 3 tagja ennyire teljesen egyforma sorsot kap?

En nagyon szkeptikus vagyok.. vagy voltam idáig. De elkezdtem olvasni egy könyvet, amitől rajottem erre az egészre. En vagyok a legfiatalabb tagja ennek a láncnak es láttam, hogy hogy élt a két idősebb es ahelyett inkább a halált fogom választani.. már el sem hiszem, hogy lehet jobb, kizárt, hogy van saját akaratunk, magunkból kiindulva minden el van rendezve. Fogalmam sincs kihez forduljak, még gyerekként voltam egy pszichológusnál, azóta nem merek visszamenni.


2020. nov. 30. 11:10
1 2 3
 21/30 Angel3000 ***** válasza:
49%
Szia! Nem szabad feladni, mert hozzà értô személy tud segiteni! Keress egy Metafizikai pszihoterapôrt akinek màr nagy gyakorlata van!
2020. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
68%
Inkább egy pszichoterapeutát keress...
2020. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

El mondond konkret peldakkal,hogy bantanak a tanarok es diak tarsaid szoval? elmondod h hogy nezel ki?

Vannak suliban akikre ra szallnak bizonyos okokbol ez igy van... rz csak ugy elkerulheto ha az ember ki all magaert... te nem vagy olyan tipus ezert nalad csak az johet szoba,hogy probalod kerulni ezeket a szitukat vagy mas suliba mesz. A depresszio az a magabyossagodbol es on sajnalatodbol ered. Nem jarsz pszihologushoz? mert gyerekkent voltal es nem jott be? kit erdekel? nem vagy mar kis gyerek es vannak esetek amiken csak a szak emberek segithetnek.. en is jarok 32 evesen es nem gaz... van amikor szak ember segitsege kell. emellett hobby, meditacio,tanuld meg elveznu az eleted. ha folyton banatos es szurke vagy azt latjak rajtad az emberek es ki akarna baratkozni olyannak aki 0-24be depizik es ezen te tudsz valtoztatni.Talalj valamiz amit szeretsz es toltsd azzal az idod, edzel! onbizalmat ad. stbstb

2021. jan. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Angel3000 ***** válasza:
49%
Szia! Az Átok a mi a Csalàdotokon „ûl“ fel is lehet oldani! Keress egy hozzá èrtô szemèlyt aki segiteni fog!
2021. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Mar nem bántanak az iskolában, felnőtt vagyok. Sovány alkalom volt es anorexiasnak csúfoltak... egyszer egy tanár egy fellépés után az egesz osztály előtt azt mondta, hogy mit képzelek en, hogy rövid ruhát vettem fel, mikor ilyen a testem...sajnos 12 évesen nem tudtam kiállni magamert... most mar ki tudnék.. a nagynenemmel pont ilyen dolgok történtek... pontosan...

pszichologusnal voltam, de semmit sem csinalt velem.

2021. márc. 19. 03:02
 26/30 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy mostanában..?

2021. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Pszichózisban már valószínűleg
2022. jan. 13. 10:48
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az eddigi válaszokat, lehet, hogy írta már valaki, de én nem ezoterikus, hanem logikus magyarázatot tudok rá adni, persze egyszerűbb lenne, ha részletesebben ismernénk a körülményeket.

A helyzet az az, hogy egy gyerek gyakran leköveti a szülői mintákat. Egy bántalmazott nőnek a lánya általában szintén bántalmazó párt választ. Egy depresszióra hajlamos szülőnek a gyereke szintén hajlamos lesz a depresszióra. Ha valaki másképp viselkedik, azt ki fogják közösíteni a gyerekek, még akkor is, ha ezzel nem árt másnak (pl. túl halkan köszön, erősen introvertált, stb.) Ezeknek egy jó részét a gyerek átveheti a szüleitől mind genetikailag, mind a viselkedési minta miatt, ami pedig oda vezet, hogy ugyanazokat a dolgokat élje át, mint a szülei, nagyszülei.

2022. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Utolso, igen a rossz genetika adott, de az hogy 3-bol 3 not ugyanolyan iskolai bántalmaz ér és ugyanúgy egyedül vannak, kapcsolat nélkül, az nekem már gyanús. Látom benne az összefüggést
2022. jan. 18. 00:01
 30/30 anonim ***** válasza:

Léteznek generációkon át öröklődő, negatív viselkedésminták, melyeket jellemzően a család fiatalabb tagjai ösztönösen átvesznek az idősebbektől. Amíg ezeknek a kioldása nem történik meg, addig ne számíts javulásra.


Dr. Daubner Béla a pszichológiát együtt alkalmazza az ősi, védikus tudással, viszont a korából fakadóan nem valószínű, hogy még praktizál. Biztosan vannak tanítványai, akik folytatják a munkásságát, de ennek utána kellene járnod. :)

2022. jan. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!