Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki hisz a lélekvándorlásba?

Ki hisz a lélekvándorlásba?

Figyelt kérdés
Vajon tényleg leszülethetünk újra a földre, ha nem emberi testben akkor állati vagy növényként?

2021. ápr. 24. 16:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Ezotériába mit keres vallásos meg jön a bibliával??????
2021. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyan emberek hisznek a lélekvándorlásba, akik hisznek a lélekvándorlásban.
2021. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

@Imre75 Van gyakorlati lehetőség arra, hogy ezt vizsgáljuk. Meg is tette ezt Allan Kardec és Dr. PhD. Michael Newton. Előbbi médiumok segítségével még az 1800-as években, utóbbi a pszichológusok által nagyon sokat használt regressziós hipnózis egy speciális, általa kifejlesztett technikájával, az LBL regresszióval.

Egyértelmű, hogy emberként már elértünk egy tudati fejlettséget, ami alá nem mehetünk vissza, tehát nem fog ember állatként reinkarnálódni. De ez nem ilyen egyszerű, ha érdekel a téma ajánlom Allan Kardec - Szellemek könyve és Dr.Michael Newton - Lelkünk útja című könyveit. De érdemes még utána nézni Dr. Mary Neal műveinek, vagy Dr. Eben Alexander - Proof of Heaven című könyve is érdekes. Ezek mind orvosok, akik tapasztalatból beszélnek. De gondolom, ha valaki semmi áron nem akar elhinni valamit, akkor semmilyen bizonyíték nem hatja meg. Ezt mindenki maga dönti el...

2021. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"Veszett lelkek

Veszett lelkek

Vándorolnak

Vándorolnak"


(elhangzott a tévébe' [a Csengetett, Mylord?-ban], tehát igaz. :P )

2021. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs ilyen. Gondolj csak bele, hol volt ennyi ember lelke az őskorban?

Az biztos, hogy okkal vagyunk itt. Ez egy állomás és egy erőpróba. Én nagyon reménykedem abban, ha meghalok a lelkem tovább él a szeretteim lelkével, nem születik újjá másik testben.

Ha folyamatosan reinkarnálódnék, nagyon sok lélekhez kötődnék már, ők most hol vannak?

2021. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
75%
Van rá egy teóriám, akit érdekel leírom.
2021. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
52%

Én igen. Tudom hogy most mindenki hülyének fog nézni, de nem érdekel. Több előző életbéli alakomat láttam már, volt köztük középkori, volt macska is, meg hiúz. Meg van az a megmagyarázhatatlan érzés ami bizonyos dolgoktól, pl régebbi idők hétköznapjairól szóló történetektől, bizonyos helyektől fog el, és tudom hogy azért mert ezzel már találkoztam egy másik életemben.

Lehet küldeni a diliházba nyugodtan, nem sértődőm meg. ^^

2021. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!