Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet nekem azért nem jár...

Lehet nekem azért nem jár szerelem, párkapcsolat mert rossz a karmám?

Figyelt kérdés

17/l

Ezt érdemlem az élettől?

Lehet előző életemben egy olyan ember voltam aki folyton csak kihasználta a szerelmeit. Vagy az életnek más tervei vannak velem? Az a sorsom hogy, egyedül éljek? Jóvátegyem az elrontott dolgokat a karmában?



2022. máj. 1. 11:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
De ha a sors mást szánt nekem akkor miert vágyok a szerelemre?
2022. máj. 1. 11:20
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

17 évesen előtted az élet! Fejleszd a műveltségedet, a kisugárzásodat, és a külső szépségre és igényessére is lehet adni


Érdemes spirituális terápiával is foglalkozni!


17 évesen ne viccelődj már!!!

2022. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

Ez nagyon jó kérdés, bár ennyi idősen szerintem sem kell ezen rágódni.


Én 42 éves leszek nemsokára, és ugyanebben a helyzetben vagyok, csak fordítva, mert én férfi vagyok. De nálam ez bizonyos dolgoknak a következménye, tehát nemcsak ezzel a dologgal van nálam a probléma.


Viszont az tény, hogy még szerencsém sem volt, mert ellenkező esetben legalább valami rövid, futó alkalmi kapcsolat összejöhetett volna, de még sajnos az sem sikerült annak idején.


Ez tényleg jó kérdés, hogy ha bármilyen okból nem jön össze nekünk kapcsolat, akkor vajon miért vágyunk rá. Mert vannak olyanok, akiknek ez nem hiányzik, sőt még a szex sem. Hát, nagyon nehéz így az élet.

2022. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Az előző vagyok. Valami rossz karmára gyanakszok én is, mert ahogyan említettem, lehetne olyan személyiségünk is, hogy mindez ne okozzon nekünk szenvedést, és akkor egyértelműbb lenne a helyzet ezt a kérdést illetően, hogy mi a sorsunk.
2022. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Hajt a tatár, vagy mi ?
2022. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Ezt így nem lehet kijelenteni, hogy ez a sors akarata. A sors egy képlékeny dolog, nem lehet azt mondani, hogy pl. azért fáradt valaki, mert a sors így akarta. Ne fogd ezt a sorsra, inkább dolgozz önmagadon. Lehetséges hogy tényleg ez a sorsod, de ezt 17 évesen még nem tudod megmondani.
2022. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem engeded el ezt a hülyeséget, akkor magadra maradsz a jövőben is. Csak rajtad, és a másik emberen múlik, hogy kialakul-e párkapcsolat vagy sem.
2022. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
88%

Én ha vissza mehetnék a múltba nagyon sok értelmetlen kapcsolatba bele se mentem volna. Semmi értelme. Nehéz megtalálni az igazit.

Volt pár kapcsolatom a férjem előtt. Viszont egyik kapcsolatomra se tudom azt mondani hogy nagyon tökéletes lett volna. Az egyik megcsalt a másik vert a harmadik féltékenykedett (az utcán nem mehettem el úgy hogy "jajj te megint őt meg őt nézed... számomra ez beteges volt) ha vissza mehetnék az időbe akkor minden ilyen kapcsolatot hanyagolnék. Elkerülnék jó messzire. Fölösleges időpocsékolás. És az esetek többségében (kb 90%-ban) az emberek ilyen fiatalon mint te, még nem találják meg az igazit.. még fiatal vagy. Valószínű nem volt párod. Pont ezért nem is tudod hogy a legtöbb kapcsolatnak nincs jó vége. 17évesen a helyedbe az iskolára koncentrálnék, a barátokra és a családra.

2022. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

17 évesen még nem volt senkid? Wow

Nekem 28 évesen soha nem volt senkim, pedig nagyon sok lehetett volna, akik mindent megadtak volna, de soha nem találtam olyat, aki tetszik… na EZ a rossz karma. A nagyon rossz karma

2022. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sajnos barátaim se nagyon vannak
2022. máj. 1. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!