Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet nekem azért nem jár...

Lehet nekem azért nem jár szerelem, párkapcsolat mert rossz a karmám?

Figyelt kérdés

17/l

Ezt érdemlem az élettől?

Lehet előző életemben egy olyan ember voltam aki folyton csak kihasználta a szerelmeit. Vagy az életnek más tervei vannak velem? Az a sorsom hogy, egyedül éljek? Jóvátegyem az elrontott dolgokat a karmában?



2022. máj. 1. 11:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
54%

Azért valljuk be elég sok mindennek kell "teljesülnie" hogy egy kapcsolat/párkapcsolat létrejöjjön és fennmaradjon: fizikai vonzalom, közös érdeklődési kör, és/vagy közös ismerősök, a másiknak tetsző életmód, életfelfogás stb



Ehhez képest mar 8 milliardan vagyunk a földön szóval a legtöbb ember azért csak megtalálja azt, akivel együtt tud lenni… Vagy a többség nagyon nem válogatós mint mondjuk én

De itt is látszik hogy ez mar irányítva van a balszerencse is játszik főleg ha valaki soha nem talál olyat akivel együtt tudna lenni

2022. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!