Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet nekem azért nem jár...

Lehet nekem azért nem jár szerelem, párkapcsolat mert rossz a karmám?

Figyelt kérdés

17/l

Ezt érdemlem az élettől?

Lehet előző életemben egy olyan ember voltam aki folyton csak kihasználta a szerelmeit. Vagy az életnek más tervei vannak velem? Az a sorsom hogy, egyedül éljek? Jóvátegyem az elrontott dolgokat a karmában?



2022. máj. 1. 11:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem egy sincs. Soha nem is volt baráti társasagom. Szerintem is ez a karmánk része, de te még nagyon fiatal vagy, én már nem
2022. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
3-4-es vagyok. Barátaim nekem sincsenek, nem is nagyon voltak soha, talán egy-két ember volt nagyon régen, akit annak tudtam nevezni annak idején.
2022. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Felejtsd el a karmát.

Szerintem neked a családi háttereddel lehet gond. Nincsenek a környezetedben jó minták, nem kaptál/kapsz elég megerősítést. Úgy érzed, nem vagy elég jó és értékes, nem érdemled meg, hogy boldog légy. Ne félj, ez egész biztosan nem igaz.

Beszélj a problémáidról egy tapasztaltabb, bölcsebb emberrel, esetleg egy pszichológussal. Amíg nem kerülsz egyenesbe érzelmileg, addig amúgy is csak rossz párkapcsolatra van a legnagyobb esélyed. Keress olyan tevékenységeket, amik lekötnek, fedezd fel, hogy mi érdekel, mi szerez örömet. Próbálj az érdeklődési köröd nyomán ismeretségeket kötni.

2022. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
Mintha magam írtam volna ezt. Szerintem vannak még egy páran akik így éldegélnek.
2022. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Senkinek nem JÁR a szerelem, meg semmi más sem.

Mindent vagy magadnak oldasz meg, vagy megoldja neked más.

De ráhatásod csak az elsőre van.

2022. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, 17 évesen nekem se volt senkim, meg mint írtad barátaid se nagyon vannak, tehát először is közösség, másodszor lehet túl magas az elvárásod és észre se veszed akinek esetleg kellenél, vagy még ilyen tini korban lehet kinéznek valami külsőséget benned, de nyugi, ez gyakori, már gondolom vannak is jelentkezők.
2022. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%

"Ezt érdemlem az élettől?"

Ja, és azt felejtsd el, hogy az élet bármit is ígért volna neked.

Azt kapod, amit megszerzel magadnak, vagy amit más megad neked.

Én azt ajánlanám, hogy lépjél azért, ami érdekel téged.

2022. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

"jár"?

Nem jár senkinek. Az ilyesmin dolgozni kell.

2022. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%

Azért nincsenek barátaid és azért kerül a szerelem, mert nem vállalsz felelősséget a saját életedben.

Az előző életed miatti büntetés/karma? Áh, az ellen nem tehetsz semmit, bele kell törődnöd hogy ez a sorsod. Nah, az ilyen gondolkodást az emberek 99%-a gyűlöli mert azt jelenti, hogy sajnáltatod magad a helyzetedért, és egy olyan erőt hibáztatsz érte, amin képtelenség változtatni, szóval nem is érdemes megpróbálni.

Azaz szeretsz áldozat lenni. Egy versenyhelyzetben konkrétan saját magadat hírdeted ki vesztesként még azelőtt, hogy bármi eldőlt volna. És így bizony sosem fogsz nyerni.


Ráadásul a szerelem nem csak jön, vagy megtalál, és pláne nem jár. A szerelemhez ismerkedni kell, 10 esetből 9szer csalódni kell. Ha sietteted, később jön, ha nem figyelsz rá, magától betoppan. Már ha észreveszed.


Ne hibáztass mást, pláne nem misztikus erőket. TE vagy a saját életed kormányosa, te döntöd el merre haladsz és mibe mész bele..

De jelenleg a saját vitorládat próbálod szétszakítani, nehogy egyáltalán elindulhass bármerre.

2022. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
41%

Ha karmának akarod nevezni, nevezd annak...Fiatal vagy és még nem találkoztál olyan emberrel, akivel egy húron pendültök és vonzódtok egymáshoz. Azért valljuk be elég sok mindennek kell "teljesülnie" hogy egy kapcsolat/párkapcsolat létrejöjjön és fennmaradjon: fizikai vonzalom, közös érdeklődési kör, és/vagy közös ismerősök, a másiknak tetsző életmód, életfelfogás stb

Én 19 évesen futottam bele egy srácba akivel vonzódtunk egymáshoz. Összejöttünk, megismertük egymást. Sokat vitázunk, de próbálunk tanulni a nehéz helyzetekből és már 7éve együtt vagyunk.

Ha nem ezzel a sráccal jövök össze, lehet, még mindig nem lenne komoly párom. Lehet, lennék 30-40 éves, mire olyan embert találok, akivel együtt tudnék lenni (és ő is velem...) De ezzel szerintem semmi baj, ha közben időt szánok az élet más fontos területeire.

Az előző életeidet meg felejtsd el, mert most nem azokban vagy. neked itt és most van egy életed, amiben felősséget vállalsz és itt és most törekedj arra, hogy elengedd az akadályokat és megszüntesd a szenvedést

Sok sikert!♡

2022. máj. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!