Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek a túlvilági életben?

Hisztek a túlvilági életben?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
69%
61:épp ezaz amiről beszélek.Lehet, hogy sokan trollkodnak de nem mind troll sőt a nagy része nem is.Épp ezt mondtad.
2023. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
76%
62: én arrol írok, mikor valaki olyan témakörben vesztegeti az idejét, amit különben lenéz, vagy az ottani embereket nézi le ill. azok nézeteit. Ez sztem nem egészséges lelki allapotra utal.
2023. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
69%
63 célom, hogy minél több kérdésre válaszoljak és általában elvárom, hogy normálisan válaszoljanak ha ez nincs meg és aláznak akkor külön válaszom lesz nekem is.Bár te mondtad, hogy sokan trollok nekik meg épp ez a céljuk.
2023. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
76%
64: értem, életcél a minél több válasz. Rendben.
2023. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 A kérdező kommentje:
64 - Az a te gondod, hogy nem tudsz érvelni, aztán amikor hülyeséget írsz, és valaki erre rámutat, megsértődsz :(
2023. ápr. 26. 18:11
 66/82 anonim ***** válasza:
100%

66 el vagy tévedve.

65:tulajdonképpen min is vagy megsértődve?Honnan veszed, hogy életcél?A gykn válaszolni kell a kérdésekre ha ezzel is baj van akkor tessék,nem kell bejelentkezni.

Azonos acc?Nem gondolnám bár ilyennel is találkoztam már.

66: rád visszatértve, te egy értelmes szót nem írtál le ide de azért hőbörögsz, hogy aki nem ért eggyet veled az tudatlan bunkó.Ki sértődött meg?Na jó kérdéseket nem teszek fel, úgyis 1-es vagy szövegértésből, abban sem vagyok biztos, hogy nem felolvastatod a válaszokat.De azért még egyszer ebben az utolsó qrva életben felteszem ezt a retkes kérdést:

Ki bizonyította be,mivel,hogyan,és honnan tudsz erről?

2023. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
76%
67: tévedésben, vagy mert nem "kell" válaszolni. És Egyedül te tűnsz sértődöttnek, sőt érzelmi sérültnek.
2023. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
100%

68: miért?Mert megmertem kérdőjelezni valamit és amikor a kérdésre azt a választ kapom (nem egy nem kettő és nem is öt alkalommal), hogy tudatlan vagyok akkor mit írjak?Ha ugyanúgy teszem fel a kérdést akkor mi változik?

Ja semmi maradok tudatlan ugyebár.De sértődött nem vagyok csak már lassan a fejem tépem, hogy mi a halált írjak le ide.Volt egy kérdés amit megkérdőjeleztem és mindha istenbe kötöttem volna bele a templomban.Én nem tudok mit kezdeni ezekkel, valaha is kaptam normális hangenemben ezekre választ?Dehogy is.De én voltam a tudatlan akkor is amikor megkérdőjeleztem azt, hogy démonok mióta léteznek.Tudom, hogy sok a kamu trollkérdés de ez már nagyon nem erről szól.

2023. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
100%
69: majd szilvásbuktával elszórakoztatjátok egymást, biztos vagyok benne.
2023. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
100%
70: leszarom teljes mértékben.Már rég elengedtem a kérdést is csak látszik, hogy fogykos szegény és nem képes válaszolni.Ennyi elég is volt az ezos kérdésekből a következő évezredig is.
2023. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!