Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hoppá! Már Sebestyén Balázs...

Hoppá! Már Sebestyén Balázs is a reinkarnáció híve! Egy újabb szkeptikus állt át hozzánk?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 06:39
1 2 3 4
 21/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

20.

Komolyan, az milyen stílus, hogy töröltetni a hozzászólásom, mert nem tetszik valakinek? (Ez volt a 20.)

Ami pont azért igazságtalan, mert mindketten (19 és a mostani 20) valótlanságokat vizionáltok bele az én szavaimba.

Ezt én próbálom érzékeltetni, erre el kell tüntetni?

Így nem lehet tárgyalni, semmi értelme.

2023. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

21 - Nem tudom feltűnt-e, de 2-es szintű vagyok, jelenteni sem tudok másokat, úgyhogy az összeesküvéselméleteidet hagyd meg magadnak.

Amúgy meg az első mondatod értelmetlen...

2023. okt. 28. 17:15
 23/35 anonim ***** válasza:

#21

Lényegében utálkozol és ez szembe meg az oldal szabályaival.

2023. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

22.

Ez tényleg elképesztő, megint olyan fantazmagóriákat vetítesz az én szavaimba, amit én nem is állítottam.

Mi bajotok van nektek?

Nem is kell válaszolni, mindent értek.

Pont ez a gond sajnos, vannak bajok...

2023. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Ja, Mérnök, legközelebb ne csak gyűlölködj és akkor talán maradhat a kommented. Ha érveltél volna a válaszodban anyázás helyett, talán több eséllyel hagyták volna a modik.

Owned!

2023. okt. 28. 17:44
 26/35 A kérdező kommentje:
Mérnök, akkor fejtsd már ki, hogy értetted, hogy "töröltetni a hozzászólásom" ?
2023. okt. 28. 17:45
 27/35 A kérdező kommentje:
Egyébként meg előfordul, hogy az ember hozzászólását, vagy kérdését törlik. Én ezt tudom méltósággal fogadni, nem verem ki a hisztit, mint te.
2023. okt. 28. 17:46
 28/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
55%

Anyázást ne tévesszük össze a fájó igazsággal!

Pontosan tisztában vagyok vele, hogy formálisan lehetett ürügyet találni a beírásom törlésére.

Csak éppen emberileg aljasság, sunyi munka volt. Ha csak azt vesszük, hogy nem egy p***mitív megszólalás volt, hanem egy találó, intelligens vélemény.

Törlések előfordulnak, nem is az a fő gond.

De ezen az oldalon van például egy sunyi alak, amelyiknek ez a módszere, eleve kipécézte a nickem és azt képzeli, neki attól lesz igaza, hogy alattomban keresztbe tesz.

Ez jellemtelen dolog, a szólásszabadság megsértése.

2023. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem Balázs, csak egy egyszerű főtroll, akinek nincs semmi értelmes időtöltés az életében, csakhogy itt provokálja a népet és főtrollkodjon.
2023. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
43%
Jelenti a kérdéseket, meg saját védelmére kel egy másik reggel, ez a titka. Ezért tűnnek el a számára kényelmetlen kommentek. Nem bírja elviselni, ha valakinek más véleménye van dolgokról, kizárja vagy meg se hallja.
2023. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!