Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A következő életemben is...

A következő életemben is találkozni fogok mindenképpen vele? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki elcsábította tőlem a barátomat, és nyilvánosan megalázott mások előtt. Jobb, szebb, okosabb, gazdagabb nálam, de nem irigylem, csak el akarom kerülni...viszont nem hagyja, h kizárjam az életemből, örökké zaklat telefonon, akárhányszor változtatom is az e-mail- címem, ott is nyektet az állítólagos "jószándékával", + "én barátkozni akarok"-okkal.

Nem gyűlölöm, még csak arra sem vágyom, h a gonoszságokat visszakapja mástól, egyszerűen annyira taszít, h képtelen vagyok a barátkozni vele.

A következő életem is erről fog szólni? Akkor sem hagy majd békén? Miért nem elég neki az a sokminden, amit megkapott az élettől? Mit akar még?

Kérek NORMÁLIS válaszokat!


2010. nov. 19. 19:36
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nézd, akkor ne hidd el. Tényleg annyi vok.XD
2010. nov. 21. 19:21
 12/23 anonim válasza:
0%
egyértelmű hogy nem vagy 20 éves...én vagyok annyi és semmi korombeli ismerősöm nem beszél így....sajnálom de tényleg látszik a beszéd stílusodban hogy nem vagy több 14-nél...emellett a kérdésedből is elmondható a korod! amugy ne foglalkozz iylen dolgokkal mint a reinkarnácio mert hülyeség!
2010. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Freudi elszólás. Senki nem mondta, hogy hány éves lehetsz. Te mégis leírtad.
2010. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok OFF-ot. Méltányoltam őket nagyon. Rendkívűl emelkedett ennek a társaságnak a színvonala, akik ide kommenteltek, csakhogy bemutassák, mennyire inteligensek. Talán nem Freud letűnt, elavult eszméit kellene bújnotok, akiről már roppnat rég bebizonyosodott, hogy rengeteg teoriája ....össze ne törjem a szíveteket...emeletes baromság :D...miért nem mondjátok rögtön, hogy 10, 9, 8, 6 éves vagyok? Mellesleg mi közötök hozzá? CSak választ szerettem volna 1 olyan embertől, aki hisz ebben...de úgy látszik, hiába vagytok éltes 36 éves tisztes családanyák, és sorolhatnám, ezt NEM fogtátok fel magasba emelkedő inteligenciahányadosotokkal. A további off-okat is megköszönöm, és remélem, kiéltétek Freud-i, tudatalatt rejtező szexuális vágyaitokat ezzel. Csók.
2010. nov. 26. 14:25
 15/23 anonim ***** válasza:

A korod azért került megemlítésre, mert a kérdés megválaszolásában nagyon is sok jelentősége volt.

Kár, hogy megsértődtél ezen, és szidod Freud tanítását, de vannak olyan alapok, amik sosem avulnak el. És tudod mit?

Sajnálom, hogy tényleg megsértődtél, ezek szerint beletrafáltunk valamibe, ami érzékenyen érintett.

Próbáltuk elmagyarázni, hogy a kornak - és nem tehetsz róla - mennyi köze van a gondolkodáshoz, és nem azt fitogtattuk, hogy mi milyen bölcsek vagyunk. Arról nem is beszélek, hogy Te "vén szutyok"-tál le másokat.

Nem érdekel, hogy lepontoztál, ettől még boldog ember maradok. De sajnálom, hogy érted az egész lényegét...

2010. nov. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

az utolsó mondatból kimaradt: "NEM érted"

Freud után kellene olvasni kicsit. Aztán elgondolkodni, hogy a szexualitásnak mi köze Freud-hoz.

És legközelebb a válaszolóidat tisztelt meg azzal, hogy saját magad fogalmazod meg a kommenteket.

Köszönjük szépen.

2010. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Miki Egéér válasza:
Szntem nem csoda ,hogy piszkál amikor itt leszóltál pár embert aki segíteni akkart.. ugyanazt kapod vissza amit adsz!
2010. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

OFF!!!!!!!!!!!!!!!

sztem + felesleges itt rágódni ezen ennyit már -.- ....tényleg csoda lett volna, ha akadt volna 1 olyan illető, aki hisz a reinkarnációban, és ad 1 normális választ? Ezért buktam ki, mert ezt kértem, de minden másra (életkor, hitvita stb. ki lehetett térni, csak a kérdésem megválaszolni nem). Ha nem hiszel benne, minek írsz? Miért éreznek egyesek kényszert arra, h mindenáron "felvilágosítsanak"? Ha én hinni akarok v.miben, hinni is fogok, kortól, nemtől, származástól függetlenül, és olyan ember válasza érdekelt volna, aki szintén. Mellesleg minek kell idekeverni Freud-ot, és kioktatni? Bújjátok csak a pszichológiai könyveket, de engem ilyen fejtegetések nem érdekelnek. Ja, és a kioktatós válaszok sem.

2010. nov. 29. 23:04
 19/23 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza, kérlek az egyébként NORMÁLIS válaszomat. Ott van, hogy hiszek a reinkarnációban. (Én írtam, hogy egy gyerekkori kellemetlen barátnő nem valószínű, hogy jelen lesz egy következő életedben.)
2010. nov. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Miki Egéér válasza:
Nekem tök nyolc,hogy hiszel e vagy sem de én nem is mondtam,hogy nem létezik annyit mondtam ,hogy ha mindenkit "off"-olsz meg leszólogatod az embereket akik segíteni akkarnak ne is várj semmi jót másoktól ez a karma:)
2010. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!