Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A következő életemben is...

A következő életemben is találkozni fogok mindenképpen vele? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki elcsábította tőlem a barátomat, és nyilvánosan megalázott mások előtt. Jobb, szebb, okosabb, gazdagabb nálam, de nem irigylem, csak el akarom kerülni...viszont nem hagyja, h kizárjam az életemből, örökké zaklat telefonon, akárhányszor változtatom is az e-mail- címem, ott is nyektet az állítólagos "jószándékával", + "én barátkozni akarok"-okkal.

Nem gyűlölöm, még csak arra sem vágyom, h a gonoszságokat visszakapja mástól, egyszerűen annyira taszít, h képtelen vagyok a barátkozni vele.

A következő életem is erről fog szólni? Akkor sem hagy majd békén? Miért nem elég neki az a sokminden, amit megkapott az élettől? Mit akar még?

Kérek NORMÁLIS válaszokat!


2010. nov. 19. 19:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de lehetséges.
2010. dec. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia:) én is 20 éves vagyok,és hiszek a reinkarnációban.Mondhatni hogy biztos is vagyok ebben.

És szerintem az egyik előző válaszolónak igaza volt,ahogy írta,hogy:

-Az is lehet,hogy előző életedben te bántottad meg és most te kapod vissza tőle

-De ugye az is lehet hogy ez nem történt meg az előző életedben és majd ő fogja viszsakapni ezt a következőben

Amúgy meg engem érdekelne az is, hogy ha mondjuk ebben az életemben valami rosszat csinálok,akkor miért mondják azt,hogy a következő életemben visszakapom?Miért nem a mostani életemben? Hallottam azért sok olyat,meg tapasztaltam is,hogy most kaptam vissza a dolgokat, de akkor a következő életemben is vissza kell hogy kapjam?

nah én ezt nem értem:)

2010. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A következő életedben ő lesz a kutyád.

Ez a legnormálisabb válasz, amit az általad elvárt kontextusban adni lehet a kérdésre.


Az volt már, hogy nincs is reinkarnáció, és inkább arra kéne koncentrálni, hogy MOST hogyan rázd le?

2010. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!