Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudnám kideriteni hogy...

Honnan tudnám kideriteni hogy mi/ki voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 23:18
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
26%

"Hogy normális, hittériítés nélküli választ is kapj: "


hitterites? marmint agymosasra gondolsz? de ez szerencsere ez csak az ostoba emberekre hat.

2011. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Írd be a gooli-ba,hogy pranapadlás ott ki fog adni címet,telefonszámot s onnantól már csak rajtad múlik a dolog.
2011. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
16%

Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 07:44


És ha a kérdező nem a buddhizmus által leírt reinkarnációra kíváncsi?


Amúgy reinkarnáció létezik és nem olyan mint a buddhizmus, mivel csak emberré születhet újjá egy ember.


A zsidókeresztényes könyveidet meg feldughatod! Na az a "HAZUGSÁG". Gondolj csak bele, mekkora hülyeség... 1 isten, persze persze. Ha létezik isten akkor sok van és egyáltalán nem hasonlít az emberekre. Ha léteznek akkor valószínűleg magasrendű energiából állnak.

Még annyit, a hazugságban él, hazugságban hal, de majd rájössz a fény előtt ;)


Hogy a kérdezőnek is választ adjak, igen a regressziós hipnózis lesz segítségedre, ami egyáltalán nem jelent veszélyt ha hozzáértő ember csinálja. Ajánlom a James Redfieldtől a Mennyi Prófécia c. könyvet, a filmet ne nézd meg!

2011. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
75%
Megnéztem a gömbben: nekem az jött ki, hogy az előző életed előző életében megint Te voltál és elloptad az öcsém üveggolyóit. Ideje lenne visszaadni!
2011. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
76%
**s utaztatással. De annak nem az a lényege h mi voltál hanem hogy meg old a gondjaidat.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:35

Am az ember nem csak ember lehet következő életében. De ha állat lesz az visszafejlődés.

2011. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
87%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:47


Ezt én nem így tudtam, na mindegy nem akarok veled ezen összeveszni, mert te legalább tudod, hogy létezik :D


Lehet, hogy neked van igazad, és a zsidókeresztény-bibliás fazon valami egysejtű lesz XD

2011. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
75%

"volt nehany hulye, aki elhitte egy bolond (Jezus) beszedet"


A kereszténység nekem se a szívem csücske, de egy ember aki reményt adott a többieknek nem éppen nevezhető bolondnak.

2011. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 vaszily katalin ***** válasza:
89%
nézük.én pl.szeretek sütni.pedig nem sokat gyakoroltam tizenévesen.mégis tudok.szeretem ha macska velem van dorombol ha ideges vagyok.orákig elbámulom a vizpartot.lehet hogy egy vizalati szakács voltam.hahahaha.na komolyan.lehet hogy szakács.
2011. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 vaszily katalin ***** válasza:
canusz 11.-nek.nekem azt irta hogy müvész s varázslo voltam.s sok az emberi ismeretem.pozitivra kell terelnem az embereket.ehez képest 2fiucskával vagyok ithon.és elfogadom ami van se több se kevesebet nem akarok.s minden aproságnak örülök.tetszik hogy nem pénzért josolták meg.
2011. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!