Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudnám kideriteni hogy...

Honnan tudnám kideriteni hogy mi/ki voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 23:18
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
50%
hipnózison kívül meditációval is ki lehet deríteni mi vagy ki(k) voltunk előző életünkben.
2011. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
31%
Szerintem ne higgy ilyenekben, mert csak magaddal tolsz ki.Én nem akarok itt a szent szöveggel jönni, mert mindenki maga dönti el a dolgokat, de próbálj meg értelmesebb dolgok felé kacsintgatni.
2011. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Rita01 válasza:
45%

[link]

itt megtalálod a választ!

2011. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
biztos voltál valami de ezt ne az előző élet kalkulátoroktól akard megtudni. Az ezoterikus.hu azt írta hogy unikornistenyésztő voltam.....
2011. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
A regressziós hipnózis nem előző életből származó, de még csak nem is valódi emlékeket hoz elő. A páciensek maguk idézik elő az emlékképeket, saját szociális állapotuk, elvárásaik, tapasztalataik alapján. Maguk találják ki az „emlékeket”.
2013. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
51%

Felfedezed és tökéletesíted önmagad. Akkor a DNS kódjairól előszedtél mindent amit az összes ősödtől anyád és apád szerelmének köszönhetően, Te örököltél!


S akkor megtudhatod mit rejt a múltad! Mert az álmaidban az szerepel amit az őseidtől örököltél emlékeket valamint mindazon vágyat amit még ki se mondtál, vagy élményt, indulatot, amit naponta és percenként átélsz. az agy ezt összegturmixszolja és Te megálmodod, mint valami életfilm történetet.

2014. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
41%
Létezik reinkarnáció és kiskorunkban még emlékszünk is az előző életünkre.
2014. márc. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
sehogy. keresd meg az őseid családfáját és megtudhatod honnan fajzottál, aztán nézz a tükörbe és önmagadba és megtudod mivé fejlődtél azóta mint utód!
2014. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
Valahova el mehetnél vezetett meditációra és lehet, hogy ott megtudod majd a választ.
2016. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Bocsi, de erre nem tudom a válszt! Csak azért írok ide, mert engem is érdekel az ilyesmi, és olvastam az előző kommenteket! Aki nem hisz ilyesmiben, nem kell a másikat hülyére venni!! De nem is kell leszólni senkit! Akinek nem inge, nem veszi magára ;)
2017. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!