Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudnám kideriteni hogy...

Honnan tudnám kideriteni hogy mi/ki voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 23:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
27%
Regresszios hipnozissal,utaztatásnak mondja egy ismerösöm,aki már probálta.Sokan mondják hogy nincs elözö élet,de mi a magyarázat arra hogy egy idegen növel találkoztam és mind a ketten azt éreztük h ismerjük egymást,pedig soha nem találkoztunk elötte?
2011. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 ameoland válasza:
75%

Ez az ember egy kérdést intézett más emberekhez, és ahelyett, hogy segíteni próbáltak volna rajta sokan, inkább azonnal a saját identitásuk akarták ráerőszakolni.

Mindenki különböző mértékben hisz különböző dolgokban, ez kétségtelen. Nem akarok kitérni vallási témákra, csak ha nagyon muszáj lenne. De ha érdekli, úgy is utánajár és mint mindenki más: eldönti, hogy hisz e benne avagy sem.

2011. júl. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
37%
szerintem meg mindenki normálisan válaszolt. "Honnan tudnám kideriteni hogy mi/ki voltam előző életemben" Sehonnan, mivel nem létezik előző élet. Ez egy normális válasz. Az meg, hogy honnan éreztétek úgy a lánnyal, hogy már ismeritek egymást? Előfordul. Én például mentem a metróaluljáróban, és hirtelen úgy éreztem, hogy most nem fog elrepülni felettem egy fagylalttölcséreket fingó rózsaszín, kék pettyes víziló. És tényleg úgy lett! Mégsem kezdtem el elméleteket gyártani az ügy miatt.
2011. júl. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
33%
Igen hipnózissal, de felesleges gondolkodnod mi volt régen....azzl már ugysem tudd mit kezdeni.inkább élj a jelenbe, hiszem az határozza meg mi leszel következő életedben.
2011. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 drogdoki válasza:
0%

Ne higgy a szkeptikusoknak :-)

Írj nekem!

2011. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
30%

Hipnózissal lehetséges, ismerőseim is átéltek ilyen állapotot, szerintük "érdekes" élmény volt. Én kicsit szkeptikus vagyok, de nem utasítom el, mert miért ne lehetne igaz?:) Bármilyen elmélet igaz lehet a halál után, tekintve hogy onnan még nemigen tértek vissza emberek, így nem mondhatjuk hogy ez nincs, vagy az van. Persze szerintem ha valaki vissza is térne a halálból és elmondaná mi volt ott, akkor se hinne neki senki.... és miért? Mert az emberek többsége nem tudja elhinni magától az efféle dolgokat, személyes kézzel fogható tapasztalást kell szereznie mindenről hogy kimondhassa: igen, ez létezik. És ez szerintem így jó. Van aki hisz, van aki nem. Oké. De most az, hogy másokat csesztessünk azért mert hisznek, vagy nem hisznek, a legotobább dolog a világon. Amíg a hívés, nem hívés nem rongál a boldogságodon, addig nem mindegy melyiket csinálod?:) Sose értettem ezt amikor valaki felsőbbrendűnek érzi magát azért vagy hisz, vagy azért mert nem hisz. Fura.

Remélem neked sikerül eljutnod egy ilyen emberhez aki segít neked hipnózisba esni és kicsit kalandozni a tudatalattidba.:) Bajod nem származhat belőle. :)

2011. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
38%
Hülyeség.Előző élet nincs.Csak egy mag voltál apádba.
2011. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
47%
**s utaztatással!

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
9%

"Szeretnék csatlakozni a 2. előttem szólóhoz. Valóban sehogy sem tudhatod meg, mert nem volt előző életed. Mindenki egyszer születik, egyszer él, és miután meghalt, nem jön vissza. Az egész buddhizmus a reinkarnációval együtt egy nagy HAZUGSÁG. A 6. században jött létre, úgy, hogy Buddha addig gondolkodott, míg rá nem jött erre. De bizonyíték nincs rá, semmilyen. Ajánlhatom a zsidó-keresztény kinyilatkoztatást, amit a Biblia könyvei tartalmaznak. Abban megtalálod az igazságot."


Helyesbítenék, i. e. 6. században jött létre. Valóban én olvastam félre, elnézést. Most a többiről nem kívánok vitát nyitni. A jövő úgyis igazolni fogja a valóságot, nem kell, hogy bizonygassam. Jézus pedig valóban reményt ad az embereknek. Ezzel mi a baj? Viszont nemcsak reményt, hanem gyógyulást, szabadulást, a családi élet helyreállását, anyagi gyarapodást és nem utolsósorban bűnbocsánatot, és üdvösséget is ad, a következő világkorszakban pedig a test feltámadását ígéri. Lehet, hogy egy bolond volt, de akkor nem lenne annyi ember, akinek az életében ez tényleg működik is. A ti istenetek mit ad?

2011. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjátok,hogy van e reinkarnáció vagy sem,szóval nem kéne a saját gondolataitokat,hiteteket másokra erőltetni...egy kérdés volt,és igaza van a kérdezőnek,ha nincs normális válasz,akkor minek firkáltok?
2011. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!