Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van-e élet a halál után?...

Van-e élet a halál után? Kezdem elveszíteni a reményt, a hitemet.

Figyelt kérdés

Olyannyira szeretnék hinni! Mióta az eszemet tudom, templomba járok, de kezdem elveszíteni a hitemet. Nem tudom, miért...Nagyon szeretnék hinni, hogy nincs vége, hogy volt értelme élni és hogy viszont látom szeretteimet egy jobb, boldogabb életben. De félek...


Valamint egyre többet is tanulok, kezdem a "valóságot" látni. Kiábrándulni mindenből. Segítsetek! Titeket mi tart életben?

18/L



2012. jún. 30. 11:19
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
41%

Kérdező, van élet a halál után.


Már közvetett bizonyítékok is vanna rá:

Nézz után Dr. Ian Stevenon kutatásainak.


Ízelítő:


http://www.youtube.com/watch?v=vI70dfcSKCQ

2012. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 KMJ ***** válasza:
65%

Azt látunk, amit észre veszünk, azt veszünk észre amit igaznak hiszünk,és az igazság Istenhez vezet. Az észrevevésen van a hangsúly az ember útjában, minnél több dolgot veszünk észre, annál Istenibbek leszünk.

És nekem ne magyarázza be senki, hogy nincs Isten, mert akkor ki kéne, hogy nyírjam magam, mert ellentmondásos lenne a mindenséggel törvényeivel.

2012. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Szerintem van élet a halál után. Azaz valamilyen élet van, de nem biztos, hogy ugyanebben a testben fogunk élni.
2012. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Mi az összefüggés aközött, hogy nem vagy teljesen megelégedve az életeddel, meg aközött, hogy mi lesz a halál után? Amíg itt van az életed, éljed, tökmindegy, hogy mi lesz, miután elmentél.
2012. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

06-30 20:49


ÁMEN!!!!!!!!

11/L

2012. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!