Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lehetnék újra Önmagam?

Hogyan lehetnék újra Önmagam?

Figyelt kérdés

Egész eddigi életemen át nagyon vonzódtam Japánhoz, olyan szinten hogy úgy éreztem hogy nem is idevalósi vagyok, hanem ott van az otthonom. Sokan nem hittek nekem, és azt hitték ez a "mánia" majd elmúlik, de csak egyre erősebbé és erősebbé vált. Majd több regresszióból kiderült, hogy előző életemben japán voltam.( a teljes történet leírása nagyon hosszú lenne). Már voltam kint, és ezzel teljes bizonyosságot szereztem minden érzésről ami bennem van/volt.

Minden nap arra ébredek hogy talán megtalálom a legjobb módszert hogy hasonlítsak önmagamra. Sok mindent kipróbáltam már, kerestem mindenhol a választ, próbáltam sminkel, öltözködéssel, mindenfélével. De a gond hogy vonásaimban sem hasonlítok, ami hatalmas fájdalmat okoz nekem, és el lehetetlenít minden számomra járható esélyt.(amikre én gondolok)

Azért kérem a segítségeteket, mert talán itt tud majd mondani valaki, egy olyan megoldást, amivel segíthetne egy magyar bőrbe született japánnak újra önmagává válni.(Ez a történet nagyon komoly, és komoly válaszokat szeretnék!)


Előre is hálásan köszönöm nektek!



2012. jún. 10. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Keress japán társat, van belőlük Magyarországon is jó néhány.

Ha hihetünk a reinkarnációban, akkor azt mondom, kell lennie valaminek ebben az életedben, ami még Japánnál is fontosabb lehet neked.Történhetett egy csere.Itt megkaptál valamit, amire egykor Japánban vágytál.De cserében most ide kellett születned.


Én is emlékszem előző életemre.Most ebben az életben megkaptam azt, amire akkor vágytam, de nem lehetett enyém,viszont most az anyagiak terén van gondom, ami akkor nem volt jellemző.

2012. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos nincs identitászavarod?
2012. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hozzátenném, bennem is van egy hiányérzés, ez szerintem elkerülhetetlen, ha valakiben felmerülnek előző élet beli emlékek.(Nem véletlenül marad ez rejtve a legtöbb ember előtt.)

Volt abban az életemben valami, ami a mostaniban nincs és így nem érzem magam teljesnek, nagyon zavaró érzés.Viszont örülök annak, amit megkaptam.A körülmények életről életre változnak, de a lélek, az egyéniség ugyan az marad, csak persze tovább fejlődik(ideális esetben)nyugtasson meg ez a tudat.

2012. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A párom japán. És nagyon boldogok vagyunk.

Viszont a lelkemet nagyon nagyon erősen bántja az a hiányérzet, ami bennem van. Arra ösztönöz, hogy legyek újra olyan. Lehet hogy hiú voltam, mert a külsőmet képtelen vagyok elfogadni. És úgy érzem hogy itt Mo-gon igaz hogy külsőleg otthon vagyok de belsőleg nem. Viszont kint japánban, a belsőm van otthon, de a külsőm nem. A barátaimnak mind van stílusa, megtaláták önmagukat, viszont én nem tudom kifejezni a külsőmben aki vagyok. Hogy oldhatnám ezt meg?

2012. jún. 10. 14:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudnátok Japánba költözni?Akkor ott lehetnél, ahol szeretsz.

Ami a külsődet illeti, Japán stílust idéző ruhák és smink nem lenne elég?Az szerintem megoldható lenne.

azt csak te tudod megoldani, hogy keresed magadban a válaszokat, hogy miért alakulhatott így?Mit tanulhatnál a jelenlegi helyzetből?Lehet, hogy például a pároddal máshogy ne, tudtál volna találkozni, vagy nem szeretett volna meg, ha nem ilyen vagy, mint most.Valamit kapunk, valamit elveszítünk.Fogadd el ezt úgy, mint egy cserét és próbáld észrevenni az üzlet jó oldalát, akkor majd el bírod fogadni azt a hiányt..

2012. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ha nem japánnak születtél újra akkor talán annak oka is van. Amennyit én tudok a reinkarnációról, az annyi, hogy mindig újat kell tanulni különböző életekben. Ezért hogyha előző életedben valóban japán voltál, talán nem kéne ehhez az országhoz annyira ragaszkodni.Persze lehet, hogy hülyeséget írok.
2012. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

A külsőn való változtatással kapcsolatban nem tudok hozzászólni, de az biztos, hogy Japánban van még valami, ami nagyon fontos a külsőn kívül ahhoz, hogy ne idegenként kezeljenek.


Ez pedig a mentalitásod, és nem utolsó sorban a nyelvtudásod. Az biztos, hogy ha alázattal és elfogadással közelítesz hozzájuk, ráadásul a nyelvüket is jól beszéled, sokkal jobban be fognak fogadni, nem pedig "gajinként" kezelnek.


Mennyire tudsz japánul egyébként? Írtad, hogy a párod japán. Vele japánul beszéltek?

2012. jún. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy okkal nem születtél ebben az életedben japánnak. Ezt el kellene fogadni, és arra kellene koncentrálni, hogy a jelenlegi életedben mi az, amit meg kell tanulnod. Talán pont azt, hogy elfogadd ezt az "új" önmagadat olyannak, amilyen. :)
2012. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 KMJ ***** válasza:
Tudod kérdező, ez olyasmi mint egy jó együttes, amit nem tudsz megunni, beléd ivódnak az érzéseik, és sokat gondolsz az érzésekre. Egyébként biztosan nagyon, szinte szerelmesen vágyódsz a japán életvitelhez, de ha azzal is számolsz, hogy japánban valószínűleg a különlegesebb magyar életvitel hiányozna, akkor már nem is hiányozna annyira japán, mint ahogy most gondolod, vágod?:D. Annyira kiábrándultál ebből az országból, hogy mindent megnéztél és semmi nem tudna neked olyan boldogságot nyújtani, mint a japán dolgok?. Más előnyei vannak magyarországnak és mások Japánnak,, de mivel nem éltél ott nem tudhatod, hogy megérie kiköltözni.
2012. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nagyon köszönöm minden kommentelőnek! Nagyon jó dolgokat írtatok nekem. (anyukám is hasonlókat gondol az egészről)

Most elkezdek válaszolni a sok hasznos kommentre! :)

2012. jún. 12. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!