Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges az, hogy büntet a...

Lehetséges az, hogy büntet a karma?

Figyelt kérdés
Én csak nemrég kezdtem el valamilyesfajta hitet tanusítani a sors, illetve a karma felé, így még nem nagyon merültem el az ezekkel kapcsolatos cikkek tanulmányozásában. Nem tudom még, hogy a karma meddig mehet el, hogy mikre képes valamint hogy mi mindent befolyásolhat (pl. emberi érzéseket is?). Jelenlétét azóta érzem, mióta valamiért elkezdett büntetni (és nem csak az van, hogy rossz dolgok történnek velem és erre próbálom fogni). Pl.: kaptam egy sms-t egy csajtól, kiért titkon odavagyok, és amikor megakartam nyitni hogy mit írt, a telefon lefagyott (előtte sose volt ilyen), azóta is szervízben van. Volt olyan, hogy hallgattam egy lejátszási listát, melyen pont az általa (lány által) mutatott szám következett és abban a pillanatban tönkrement a fülhallgató egyik oldalán lévő hangszóró. De a legegyértelműbb jel az volt, mikor chat-en rámírt az a bizonyos lány, és a laptopom kijelzője közepén pontosan abban a pillanatban keletkezett egy érintkezési hibából adódó piros sáv, mikor megakartam nézni hogy mit írt (a sáv pontosan úgy állt hogy ne tudjam elolvasni az üzenetet... bár a későbbiekben megoldottam, hogy olvashatóvá váljon az üzenet, mégis rendkívül furcsa). Jó önismeretem van, így megpróbáltam rájönni miért is akarhatja a karma a büntetésemet, de nem tudtam rájönni. Esetleg tiltani/óvni akar a lánytól? 16/F

2012. júl. 14. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%
ez inkább az őranygalod lesz hogy személyes cslekvésre sarkalljon. Vagy az övé :)
2012. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, a füllhallgató bal oldala romlott el.
2012. júl. 17. 21:44
 13/16 anonim válasza:

Ajánlom: A Karma és a reinkarnáció örök törvénye (könyv)

A Titok c. film (youtubeon fenn van)

Én abban hiszek, hogy mindent te magad vonzasz a világodba.

És ha eléggé akarod, és már szinte birtoklod, úgy érzed, hogy a tiéd akkor valóban megkapod.

Oké, én tengerimalacot akartam a szüleim nem voltak oda érte és kipróbáltam ezt a technikát, októberben lesz 3 éves a kis cocim! :)

Egy biztos, ha arra gondolsz, hogy ne romoljon el semmi, mikor a lánnyal kommunikálsz, akkor tuti elromlik :))

Nem biztos, hogy a karma óvni akar tőle, lehet, hogy ezeket te vonzod oda :)

2012. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A karma egy hindu marhaság!Általában minden vallási maszlag egy ókori porral hintett eszement babonaság ami jó volt az ókorban az analfabéta tömegeknek de semmi helye a XXI szd írástudó ember kezében-- könyvtárakba való mint a múlt emléke a babonaságokról


felejtsd el az összes ilyen abnormális babonaságot.


Senki nem akar se büntetni se jutalmazni senkit!

-- arra itt vannak az élő emberek és a valóságos cselekedetek-- de táv kuruzslás nem létezik-- csak gyártott vírust küldhet valaki--

2012. dec. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hell_cat válasza:
Tudok egy remek dokumentációt, ehez a témakörhöz. A címe My Name is Earl. Sokat okulhatsz belőle. Nekem megjelenése óta utat mutat. Vezessen téged is.
2013. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Karma nem létezik. Örökléssel születünk, és sorsunk van, amit mások és mi magunk irányíthatunk.


A szabad akarattal teremtetett az élet, de az nem jelenti azt, hogy bármit tehetünk, hisz a világon mások is élnek, mások is léteznek tehát, csak olyan mértékben engedhetjük meg a szabad akaratunk érvényelülését, hogy másokhoz is alkalmazkodunk, másokat is élni engedünk.


Ez az emberi fajunkra lenne érvényes, na persze ha nem döngölné bele egyik a másikat a földbe élősködve, rajta vagy épp nem ölné halomra saját fajtáját csak azért, hogy birtokolhassa azt a helyet, és elnyomhassa az ottani népeket. Ami a többi életet, az állatokat, növényeket illeti, csak annyit szabad elvenni a természettől, hogy a minket, ellátó fajokat, de még a szép vadont se pusztítsuk ki.


A teremtő Erők nem avatkoznak az életbe, DE minden intelligens lény lelkén ott marad az életének minden mozzanatát, cselekedete-- S bár nem várható semmiféle isteni ítélet-- még is az ember, ha megszegi a természet alkotta törvényeket, akkor saját lelkét ítéli pusztulásra.


Mert a lélek energia, és mint energiának illik tisztának lennie, legalább is annyira, amit a teremtőig vezető út energiái és hője képes letisztítani-- mert Csak úgy válhat halhatatlanná a lélek és majd egyszer valahol egy másik élhető bolygón, mint már isteni energia önmagát teremtheti újra!


Itt érvényesül igazán a szabad akarat vagy túl akarja élni valaki a testhalálát vagy nem akarja-- és a szerint élhet, joga van élni, joga van választani!


Csak te magad bünteted önmagad, ha mindent elhiszel vagy minden véletlenbe beleképzelsz egy féltéglát... a számítógépet megtámadó vírusokon kivül

2013. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!