Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet az ember karmája az,...

Lehet az ember karmája az, hogy megrekedjen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy világ életemben arról szólt az életem, gondolom nem vagyok egyedül, hogy az ember körül az élet zajlik, tart valahonnan valahová, vannak mélypontok is, de minden ború után kiderül és vannak fellendülések is. Ezzel szemben én egy jó ideje úgy érzem, hogy meg vagyok rekedve. Enyhe mérvű satnyulást, hanyatlást is érzek az életemben, bár elsősorban mérhetetlenül unalmas stagnálást, megrekedést. És már végigmentem az összes stációján a "neked kell rájönnöd, hogy mit csinálsz rosszul" és nem tudom a választ. Kezdtem bele új dolgokba, próbálom mindig valahogy átértékelni és új alapokra helyezni az életemet, a véleményemet, a hozzáállásomat a világhoz, de mégis csak ez a szinte beteges megrekedtség vesz körül. Hogyan javíthatnék ezen? Nem hiszem, hogy az embernek az lenne a karmája, hogy stagnáljon.

#unalom #sors #karma #stagnálás #életút #változtatási vágy
2012. okt. 22. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csernust én is hallgattam régebben. Bölcsnek nevezni nagy túlság, vagy a bölcsekkel egyszinten emlegetni.

"nem nőtt fel az aki a körülményeit okolja" A körülményeket nemcsak elfogadni, hanem megérteni is kell!

De te ugye nem a vállalkozásod sikeréből akarod magadat felmérni, minősíteni? Na mert az az igazi béklyó!

Azt haladásnak neveznéd, ha mondjuk havi 100 helyett 150-et keresnél?

Jobb megélhetés az tény, na de nagyobb boldogság?

Amíg csak a pénzben látjuk a boldogságot, addig csakis abban tudjuk felmérni sikerességünk!

"De azt tudom, hogy ez, ami most vagyok, ez nem én vagyok."

Én sem! De törekednünk kell, hogy azok legyünk!

Ki az az én? Ez a fő kérdés!

2012. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
sokan vannak manapság így mint a kérdező, sőt még sokkal rosszabb helyzetben, nagy a munkanélküliség ilyenkor megrekedtnek érezheti magát az ember, ha pénzkeresés terén nem megy a haladás ott van még a szerelem és a sport. Lehet ezen kívül haladni még szellemileg is, de ehez nem töménytelen információt kell magadba tömni hanem gyakarolni.
2012. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!