Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért tapasztalom azt a szűk...

Miért tapasztalom azt a szűk környezetemben, hogy mintha rendkívül sok ember megragadott volna egy gyerek szintjén érzelmileg? Lehetséges, hogy ennyi tudatlan lélek van most a Földön?

Figyelt kérdés

Hogy magyarázzam el, amit akarok kérdezni?

Tehát lehetséges, hogy mivel Hawkins szerint is az emberiség most nagyon alacsony tudatszinten mozog, ezért van, hogy ennyi éretlen gondolkodású, gyereklelkű ember él a Földön?

Én már 18 évesen is sokkal tudatosabb voltam, mint a környezetemben lévő mostani 18 évesek. Nem hinném, hogy csak a világ torzulása (értékrendek) lenne az oka. Kell itt lenni valami folyamatnak, ami által ez a sok éretlen lélek tanulhat nem?


Hiszek a reinkarnációban, a semmiből nem lehet valami új létrejöttét előidézni. Egy egyszerű példa: a műanyag ásványvizes flakon, ami most mellettem van, nem semmiből lett, hanem műanyagból. A műanyagot is külön összetevők alkotják. Tehát ha nem is koncentrálva, de szétszórva megvoltak mindig is az összetevők a Földön, s ezt egybegyúrva állították elő.


F/24


2012. dec. 28. 20:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Azért ne bőgd el magad, abban a nagy szellemi tudatosságban nem kéne egyből magad alá rittyenteni, ha valaki a maga értékén kezeli együgyü világképedet.
2012. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
:S
2012. dec. 28. 22:20
 13/28 A kérdező kommentje:
Az ásványvizes dolog csak egy egyszerű példa a semmi és a valamire. A fő kérdés nem ez, hanem ami felette van.
2012. dec. 28. 22:23
 14/28 anonim ***** válasza:

Most komolyan küldtél egy privátot, hogy miért bántalak?

XD Ne csináld már, szedd össze magad! Hagyd figyelmen kívül, amit írok, bakker, ha ennyire mimóza lelkű vagy, esetleg egy frappáns riposzttal válaszolj. De azért szerelmes levelet ne küldjél, én a lányokat szeretem. :D Amúgy te hogy maradtál eddig életben?

2012. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem ez az első eset, amikor leoltanak, pedig én nem ártottam senkinek sem, nem ócsároltam, nem anyáztam stb. Tudod, nem teljesen poénnak szántam a kérdést, még ha fura is. Az esett xarul, hogy viccként van kezelve a kérdés. Hát azért nem vagyok én olyan mimózalelkű, mint hiszed.
2012. dec. 28. 22:33
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Én komolyan veszlek, és a tömeghipnózis az oka. Az, hogy ha egy fogyasztói társadalmat akarsz fenntartani, azt meg kell hülyíteni. Ez megy a világon mindenhol, hogy fenntartható legyen a termelés, és egyensúlyban legyen a kínálat és a kereslet. Nem csak az emberek xarabbak, a termékek is.

Azon kívül, egy elhülyített generáció a tudásának csak töredékét tudja átadni, tehát a rá következő még gagyibb lesz.

2012. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Felemelő hatást gyakoroltál az estémre!
2012. dec. 28. 23:16
 18/28 anonim válasza:

Ez az egész kérdés nagyon érdekes. Jelenleg a világunkban egy olyan folyamat megy végbe, amit sok ember egyszerűen meg sem ért. Mert nincs meg hozzá a tapasztalata. Az esetek többségében még az sem, aki azt mondja, hogy érti.


Az emberiséget valakik olyan szinten akarják tartani, hogy ne ébredjen fel. Bár ahogy észreveszem a környezetemben én is. Egyre többen hagyják el a régi szokásaikat, ami a változás jele már. Szerencsére mi abba az irányba haladunk, hogy a Föld és annak a lakossága tudatosodni fog minden értelemben. Mert ugyanis mi jelenleg egy választó vonal előtt vagyunk. Most is itt az emberiség egy nagyon durva kettészakadáson megy keresztül. Lesznek az olyanok, akik spirituálisak és lesznek azok, akik nem spirituálisak.


Ez nem vallás pusztán csak egy elgondolás. Aki vallást csinál ebből az már elront sok dolgot a világban és másik egyénekben.


A spirituális ember áttudja és átfogja vészelni és megérteni ezt az egészet. Magyarul ismerni fogja a saját lényét teljes mértékben. Természetesen ez a dolog nem egyik napról a másikra fog megtörténni, hanem hosszú hónapok alatt érlelődik és évek múltán virágzik csak ki. Vagyis ez maga a tudás egy darabja, hogy az benned van, ami az Univerzum/Isten/Forrás stb. egy darabja is. Vagyis megélted más szóval megvan hozzá a tapasztalatod.


Ezt a legtöbb Földi ember csak okozatok miatt nem tudja megérteni és felfogni, hogy most ezzel mit mondtam, de a kérdést feltevő ezt megérti. :)

2012. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Igen értem! :) Köszönöm, nagyon köszönöm, hálám üldözzön örökké Válaszoló! Szomjam csillapíthatatlan a megértésre.
2012. dec. 29. 01:36
 20/28 anonim ***** válasza:

Most miről volt szó?Milyen választóvonal meg spiritualitás,meg milyen kettészakadás?

Itt komoly gondok vannak.

2012. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!