Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért tapasztalom azt a szűk...

Miért tapasztalom azt a szűk környezetemben, hogy mintha rendkívül sok ember megragadott volna egy gyerek szintjén érzelmileg? Lehetséges, hogy ennyi tudatlan lélek van most a Földön?

Figyelt kérdés

Hogy magyarázzam el, amit akarok kérdezni?

Tehát lehetséges, hogy mivel Hawkins szerint is az emberiség most nagyon alacsony tudatszinten mozog, ezért van, hogy ennyi éretlen gondolkodású, gyereklelkű ember él a Földön?

Én már 18 évesen is sokkal tudatosabb voltam, mint a környezetemben lévő mostani 18 évesek. Nem hinném, hogy csak a világ torzulása (értékrendek) lenne az oka. Kell itt lenni valami folyamatnak, ami által ez a sok éretlen lélek tanulhat nem?


Hiszek a reinkarnációban, a semmiből nem lehet valami új létrejöttét előidézni. Egy egyszerű példa: a műanyag ásványvizes flakon, ami most mellettem van, nem semmiből lett, hanem műanyagból. A műanyagot is külön összetevők alkotják. Tehát ha nem is koncentrálva, de szétszórva megvoltak mindig is az összetevők a Földön, s ezt egybegyúrva állították elő.


F/24


2012. dec. 28. 20:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Komoly gond a te fejedben van, mert szuk latokorod miatt keptelen vagy tullepni a materialista gondolkodasodon. Nem baj, nem vagytok kevesen, talald meg tarsaidat es hagyjal beken minket. EZ A ketteszakadas, mert az ilyen egyszeru emberek, mint amilyen Te vagy (akinek eleg az, hogy egyen, igyon, kakaljon, aludjon, bulizzon es kurjon) ezt erik el, s megjegyzem lelkileg igen szegenyes ember lehetsz. Legyel, csak ne nekem demonstrald ezt.
2012. dec. 29. 12:08
 22/28 anonim ***** válasza:

Na ácsi.

Nem ismersz engem,szóval a sértegetéseket baromi gyorsan abba lehet hagyni,főleg,hogy én nem tettem rád semmilyen ártó megjegyzést(amiért még korábban úgy sírt a szád).

Nem vagyok lelkileg szegény,sőt,ezután a kommented után éppen fordítva gondolom.

24 éves létedre még mindig egy egoista ember vagy és baromi nagyra tartod magad a nem létező spirituális sz@rságaid miatt.

A materializmussal pedig úgy vagyok,hogy igenis neked is csak ilyen jellegű szükségleteid lehetnek,mert még ha létezik is olyan,hogy lélek,neked egészen biztosan nincs,szóval ennyit a spirituális igényeidről.

Az egyetlen dolog,amit te igényel,az egy jó nagy verés lenne,hogy végre észhez térj és leszállj a magas lóról,mert valaki itt rohadtul nagyra tartja magát.

2012. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Ez most komoly?

Szerintem te nem vagy több,mint egy öntelt idióta tapló.

2012. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Istenem, oltogassuk csak egymást, hátha ettől jobb lesz valami...
2012. dec. 29. 14:20
 25/28 A kérdező kommentje:

Illetve még egy hozzáfűzni valóm támadt:


Az, hogy ha valaki kimeri nyitni a szemét, és ki meri mondani azt, amit tapasztal, hadd ne legyen már öntelt és egoista rendben? Ez már megint csak egy agymosottságra vall, ha valaki nem meri észrevenni azt, amit észre kell venni. S ha nem meri, akkor igénytelen is, mert nem akar változtatni. Én pedig nem alkuszom meg, ha kell egymagam menetelek előre azért, hogy felnyissam az emberek szemét. Ha nem tartasz velem, ne is árts nekem. Csak hagyd, hogy munkálkodjam.

2012. dec. 29. 14:25
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a világnak pont nem arra van szüksége,hogy te felnyitogassál bármit is.

HA mondjuk ételt vinnél Afrikába,akkor az lenne valami,és még hasznos is volt.

De erre most biztosan senkinek semmi szüksége.

2012. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

A kérdésedet olvasva rögtön a 16. válaszoló teoriája ugrott be nekem is! Ugyan ezt tapasztalom amit te is, csak én kezdem már átlátni hogy miért! az emberek butítása van folyamatban és már tart egy jó pár éve...

a többi választ is olvastam, és szerintem szörnyű hogy nem lehet már szinte semmilyen kategóriában kérdezni, anélkül h ne lenne legalább 1-2 agytröszt aki nem hogy nem a kérdésre válaszol hanem csak azért ír h bunkó lehessen. Nem értem ez mire jó? Meg akarják váltani a világot azzal hogy az embereket akarják megváltoztatni? Baj hogy vannak ilyen kérdések? Felteszem ha csak olyan kérdések lennének amik nekik megfelelnek akkor is kitalálnának maguknak valami új problémát csak azért h legyen miért rinyálni és magukat idegesíteni... szánalom

2012. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nos látom materalizmus felkent papjai nagyon kiosztottak,de ez van.Nos a palackos példád kicsit zavaros valószínű így jobban hangzik semmiből nem lesz semmi.A palack meg úgy jött létre ,hogy volt egy intelligencia egy tudat aki megtervezte és megalkotta.Igen,mi emberi lények is így vagyunk megtervezve Isten által. Isten meg szerintem nem hagyott el ,csak minket a karma tanít vagy akar tanítani ha értünk belőle.A felsőbb világ meg segíteni próbál: őrangyal,mester. Igazából engem meg nem érdekel ha hülyének néznek ez miatt ,hogy hiszek ez segít élni.Az is igaz ,hogy sok a gyerekes ,buta ember ma ezt én is tapasztalom az okok:média,politika és egyebek

Engem már nem zavar hisz mindenki úgy él ahogy akar. Csak lehangol ,hogy nem élhetek olyanokkal akik hozzám hasonlóak.

2013. jan. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!