Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akarhatja a sors hogy két...

Akarhatja a sors hogy két ember összejöjjön?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul meg? Vannak jelek?
2014. dec. 3. 12:42
 1/7 anonim válasza:
Nem hiszem, h a "sors"ilyen tudatos lenne. ..viszont olyan tuti van, h két embernek talalkozni kell..pl a férjemmel, zsúfolt szorakozohelyen szurtuk ki egymást a helyiség két vegebol..utóbb kiderült, h annyi közös pont volt az eletunkben, h mképpen talalkoznunk kellett volna vaoahol.
2014. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akiknek össze kell jönni azok össze is jönnek
2014. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne...
2014. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen vannak akiknek dolguk van egymással
2014. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A véletlenek mindig úgy hozzák hogy összetalálkoznak
2014. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sors nem akarhatja, de két ember összejöhet ha akarják.
2014. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Érdekes kérdés,mert...a férjemmel évekig egymás mellett voltunk,azaz ahol én laktam abban az utcában dolgozott s találkoztunk is és évekig nem volt semmi csak munkakapcsolat.Ő asztalos és olykor felvett tőlem munkákat.Aztán az utolsó pillanatban amikor vissza akart költözni Erdélybe összejöttünk,pedig már meg volt neki szervezve a fuvar a költözéshez stb.Itt maradt,összejöttünk,2 nap után eltökéltük hogy összeköltözünk,1 hét után össze is költöztünk,majd rövid időn belül össze is házasodtunk-szűk fél éven belül-aztán azóta vettünk 1 házrészt és a tündéri lassan 4,5 hónapos fiúnk itt szunyókál mellettem.A világ legboldogabb nője vagyok a férjemmel az oldalamon.Ő is így van ezzel.Az viszont számomra érdekes,hogy Ő előtte hogy tudtak lenni olyan szörnyű párkapcsolataim és hogy lehettem olyan hülyékkel együtt akikkel összehozott a sors vagy az én naivitásom?!A férjem előttem szintén hülyékbe botlott.Vajon a rossz/nem működő kapcsolatokat is a sors akarhatja?Vagy egyszerűen be kell 2 embernek azt az utat járnia(negatív tapasztalatok)hogy tudja a jót értékelni?!Hát nem tudom,de nagyon érdekelne.
2015. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!