Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki volt földtúró paraszt...

Ki volt földtúró paraszt előző életében?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várom akik előző életükben nem gazdag gyáros, nagyúr, hercegnő stb. volt, hanem szakadt koldus, gürcölő munkás, földtúró paraszt, szóval valaki olyan, akikből a népesség túlnyomó része állt.


Kíváncsian várom a válaszokat és a leírást az életükről!



2015. febr. 23. 20:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
Tudtommal polgári családból származó gyerek voltam, és nem értem meg a felnőttkort. Még nem tudok mindent, igyekszem kideríteni. Nem tudom, mire vagy kíváncsi, szívesen leírom privátban, ha komolyan érdekel. Ha csak szarkazmus lenne a válasz, elöljáróban annyit, hogy ne ítélkezz, ha még nem éltél át ilyesmit. Ha nem volt ilyen szándékod, akkor nem szóltam.
2015. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
39%
Az, aki ezt beképzeli magának. Előző élete nincs.
2015. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%

Minden rossz szándék nélkül megkérdezem: mire alapozod, hogy nincs?

Érdekelne, mi az a megdönthetetlen érv, ami alapján ezt ki mered jelenteni. Mert valaki tapasztalatok alapján állít valamit, valaki elmélyült kutatás alapján, valaki elvakult hit alapján. Te melyik kategóriába tartozol?

2015. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Én mexiókói szexrabszolga voltam, aki nem természetes halállal szűnetelt.
2015. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
59%
3-as. Azért állítom, mert még soha senki nem bizonyította be, hogy létezik.
2015. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
52%

5-ös. Erre egy dolgot tudok mondani. A középkorban azt állították, hogy a Föld lapos, mert még senki sem bizonyította, hogy gömbölyű. Igazuk lett? :)

Attól, hogy még valami nem nyert bizonyítást, szükségszerűen nem is létezik? Ilyen hozzáállással nem sokra ment volna az emberiség...

2015. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
A reinkarnáció egy 100%-os tisztaságú logikátlan halandzsa, amit a primitív népek találtak föl. Ezen felül tömény hit, amelynek semmi valóságalapja nincs.
2015. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
No hát, akkor csak nem leszek galacsintúró!? :D
2015. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
52%

Lucifer: Lenni nem leszel, a többi meg csak a beleélőképességeden múlik.

Nekem elég megnéznem egy filmet, és máris fizikai tüneteket produkálok, annyira átélem az egészet. Leírhatatlan módon megváltozik a lelkiállapotom is.

Ezért nem nézek több éve pl. horrort, mióta álmomban egy kenyérvágó késsel felszeleteltem valakit. Hallottam a sercegést, és éreztem a szagát. Mikor felébredtem, azon agyaltam, hogy vajon hová rejtettem a fekete zsákokat, nehogy megtalálják. A sztori a jelenben játszódott, tehát még csak nem is a nemlétező előző életben.


És ez csak egy a sok közül.

2015. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bánnám, ha lenne reinkarnáció, feltéve, ha olvasni tudó testbe születek, mert nem tudok olyan tempóban olvasni, hogy egy élet elég legyen ahhoz a rengeteg regényhez, amit még nem olvastam. :-)
2015. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!