Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki volt földtúró paraszt...

Ki volt földtúró paraszt előző életében?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várom akik előző életükben nem gazdag gyáros, nagyúr, hercegnő stb. volt, hanem szakadt koldus, gürcölő munkás, földtúró paraszt, szóval valaki olyan, akikből a népesség túlnyomó része állt.


Kíváncsian várom a válaszokat és a leírást az életükről!



2015. febr. 23. 20:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
50%

"5-ös. Erre egy dolgot tudok mondani. A középkorban azt állították, hogy a Föld lapos, mert még senki sem bizonyította, hogy gömbölyű. Igazuk lett? :)

Attól, hogy még valami nem nyert bizonyítást, szükségszerűen nem is létezik? Ilyen hozzáállással nem sokra ment volna az emberiség..."


Bárki aki azt állította hogy a föld gömbölyű bizonyítékokat is mutatott fel. De ezzel a reinkarnációs humbuggal kapcsolatban nincs semmi csak pár ember képzelgése.

2015. febr. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
A földtúró paraszt előző életében krémtúrós paraszt volt
2015. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
35%

Én fűszál voltam de lószarkent végeztem.

Ám nagyon kevés ember emlékszik előző életére.

Ez inkább 5 éves kor előtt jellemző.

2015. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
87%
Takács "Zsidó" László.
2015. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:

#23


Nebasz,te is szar voltál?

Lehet,hogy ugyan az a ló teremtett minket! ;)

2015. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Nos, én... hogy is kezdjek bele... egy vándor voltam. 1900 április 15.-én születtem Szibéria egyik parasztcsaládjában. Apám földműves volt, anyám szabó. Kilencéves voltam, amikor is besegítettem apámnak a földműves szakmába. Aztán kitört a világháború. Apám beállt katonának, és soha nem tért haza. Anyám lebénult, és mivel nem tartott még éretnek, elintéztette egy rokonával, hogy árvaházba helyezzenek. Tizenhatéves voltam, amikor is egy jómódú zsidó úriember örökbefogadott. Gyakorlatilag ő mentett meg, mert már kezdtem műveletlenné válni. Visszaemelt a polgári szintre. Még másik három örökbefogadottal kellett osztoznom. Moszkvában kitanultam mindent, immár a kommunizmust, és a kapitalizmust is.

Húszonöt éves lehettem, amikor is a nevelőm úgy látta jónak, hogy négyünket vagyonnal lát el, és útnak indít az életbe. Nos, akkor még nyugatimádó voltam, ezért Amerikába költöztem.

Vettem egy farmot, és azt műveltem. Megházasodtam, egy jómódú asszonyt vettem el, aki segített a házkörüli munkában. De pár évvel a házasság után, még a gyermekáldás előtt baleset érte, és életét vesztette.

Akkor letörtem. Ott hagytam a farmot, és felmentem egy kisvárosba. Piás életet éltem, gyakorlatilag teljesen tönkretettem magam, és nincstelenné váltam. Elzüllöttem!

Jártam az országot hajléktalanként, többször letartóztattak, többször megvertek, többször kiraboltak. Eljutottam New Yorkba.

Ott megint mellém szegődött a szerencse, mert egy újságos felkarolt, mivel jó verseket tudtam költeni.

Verseimből ismét visszaemelkedtem a polgári szintre, persze már szegényen. Aztán megvártam a második világháború végét!

Végül útnak indultam, és eljutottam Franciaországba. Hamar megtanultam franciául, és már három nyelvet beszéltem. Orosz, angol, francia.

Itt beálltam takarítónak, béreltem egy lakást, és nyugdíjig segélyeken, és takarításon éltem.

55 éves voltam, amikor is depresszióba estem, végül nem láttam értelmét a további életnek, ezért öngyilkossága menekültem.

2015. febr. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"Meg kérnék valami magyarázatot arra hogy a népesség növekszik így az új lelkek mégis honnan kerülnek elő?"


Tudod, az Univerzum nagy, nem csak itt van élet. És ez már több is, mint hétmilliárd.

De van még szellemvilág is, ahol még most is több lélek vagy szellem lakozik, mint amennyi per pillanat a Földön.

És van pokol is, ahonnan is megbocsátás útjára térők visszatérhetnek az alvilágból a Földre.

2015. febr. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! A szkeptikusokat is. :)))


#1: Azt hiszem az olyan élet ami korán véget ér nem igazán felel meg a kérdésemnek, mivel ez kb. annyi hogy meghaltál, mielőtt történt volna veled valami.


#4/Lucifer-666: Tőled kb. ilyen válaszra számítottam! :D


#26: Nem kötekedésből mondom, de nehezen hihető. Ezt a sztorit némi változtatással akár el is adhatnád, kitűnő szappanopera vagy érzelmes hollywoodi sztori lehetne belőle, az amerikai nézők kedvéért természetesen könnyezős happy endinggel.


A fentiek alapján jelezném, hogy olyan történetek nem felelnek meg a kérdésemnek, amik szerint az illető korán elhalálozott (bár mondjuk a gyerekhalandóság régen nagyobb volt, de akkor is) vagy szegényként kezdte, de egyébként kalandos életű, de tragikus sorsú költőként stb. végezte.

2015. febr. 27. 18:40
 29/37 anonim ***** válasza:
Én egy banàn voltam, leszedtek és egy hülye a picsàjàba dugott. Szörnyethaltam.
2015. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Meglehetősen kevesen válaszoltak (a viccelődőket nem számítva) és a válaszolók sem átlagemberek voltak az előző életükben.


Szóval ki volt földtúró paraszt előző életében? Vagy a válaszok hiánya csendes beismerése annak hogy az egész reinkarnáció csak egy humbug?

2015. márc. 14. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!