Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki volt földtúró paraszt...

Ki volt földtúró paraszt előző életében?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várom akik előző életükben nem gazdag gyáros, nagyúr, hercegnő stb. volt, hanem szakadt koldus, gürcölő munkás, földtúró paraszt, szóval valaki olyan, akikből a népesség túlnyomó része állt.


Kíváncsian várom a válaszokat és a leírást az életükről!



2015. febr. 23. 20:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 7-es!

Ilyesmit a legkönnyebb kijelenteni. De ismét felteszem a kérdést: mire alapozol? Lehet, hogy senki nem bizonyította még, hogy létezik. De ha nekem itt és most tudományos vitathatatlansággal bizonyítod, érvekkel és tényekkel alátámasztva, hogy nem létezik, megemelem a kalapom.

Ha ki akarsz állni ellene, csak tessék. De előtte mélyedj el benne, kutasd, elemezd, hogy meg tudd cáfolni. Mert így sajnos semmi hitelessége az állításaidnak.

2015. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
53%

L O G I K Á T L A N


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..


Ezen kívül ellentmondásos.


Valamint embertelen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..


Neked talán létezik, de az nem azt jelenti, hogy valóban létezik.


Aztán ha valaki azt állítja valamiről, hogy létezik, akkor az ő feladata azt bizonyítani. Nem más dolga bizonyítani, hogy nincs. Amíg nincs bizonyítva, addig nyugodtan állíthatom, hogy nincs. Ez így működik.

Tudtommal eddig semmiféle elfogadott bizonyíték nem született még.

2015. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Ana Van Der Val, uh, ez durva...

Izgalmas lehet veled horrot nézni:)

(nem mintha veled bármi baj lenne).

2015. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
66%

Különben ha nem vetted volna észre, a pár hozzászólásomban egyszer sem írtam azt, hogy létezik. Mert... NEM TUDOM. Nem is bizonygatom.

Senki nem vitatja, hogy állíthatod, mert szabad véleménynyilvánításhoz jogod van. Én csak azon gondolkodtam el, hogy hogy jelenthet ki valaki valamit, amiben nem lehet biztos? Azt mondod, ez így működik. Akkor biztos másképp működünk, de én csak olyan mondat végére teszek kérdőjel helyett pontot, aminek az igazságtartalmához nem férhet kétség.

Ne érts félre, én nem feszültséget akarok szítani, sokkal inkább közös nevezőt találni. Mert totálisan elszomorít, mikor valaki a levegőbe beszélve mond dolgokat. Ezért kértem, hogy indokold. Persze nem a feladatod vagy a kötelességed, és jogod van kijelenteni, mint ahogy nekem is belekötni.

Egyébként azt nem támasztottad alá, hogy miért logikátlan (egy hasonlóképpen tájékozatlan kérdező nekem nem bizonyíték), az meg, hogy embertelen, szintén semmire sem bizonyíték, hiszen rengeteg dolog létezik, ami történetesen embertelen...

2015. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
52%

"Tudtommal polgári családból származó gyerek voltam"


"Különben ha nem vetted volna észre, a pár hozzászólásomban egyszer sem írtam azt, hogy létezik."


Akkor most tudtoddal egy polgári családból származó gyerek voltál, de nem mondod, hogy létezik reinkarnáció?

(huhh de jó, hogy már vízszintes helyzetben vagyok)


Kicsit próbáld meg átgondolni amiket már leírtam, aztán fussál neki még egyszer, mert ez így édeskevés, amiket írsz. Tulajdonképpen semmit nem látok, csak felesleges szószaporítást a részedről.

Ha nem megy, én azt is megértem.

2015. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

:'D Az a fránya százalék elég megtévesztő tud lenni, ugyanis nem én írtam az első hozzászólást, a harmadiktól kapcsolódtam be a "vitába", mert simán megakadt a szemem a második hozzászóló kijelentésén.

Oké, ha neked felesleges, én nem töröm magam, csak kikívánkozott, lezártnak tekintem a dolgot, nem azért, mert nem megy, hanem mert nem értjük egymást. Jó éjt :D

2015. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Ozmium42 ***** válasza:
36%
Cáfolat a reinkarnációra: nincs lélek. Ezt sokkal könnyebb lenne bizonyítani (hogy létezik), mint azt, hogy örökké él, és újjászületik. Ha létezik lélek, még nincs cáfolva, hogy nem hal meg a testtel, és hogy egyetlen testhez kötődik. De ha ez nem létezik, akkor nyilván tárgytalan a reinkarnáció is.
2015. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
44%

Hát persze, hogy nem te...


Még valami.


" A középkorban azt állították, hogy a Föld lapos, mert még senki sem bizonyította, hogy gömbölyű. Igazuk lett? :)

Attól, hogy még valami nem nyert bizonyítást, szükségszerűen nem is létezik? Ilyen hozzáállással nem sokra ment volna az emberiség.."


Azt, hogy Föld nem lapos, viszonylag hamar bebizonyították, ellenben a reinkarnációt még mindig nem, pedig nagyon régen "feltalálták" már. Lett volna tengernyi idő bebizonyítani, ha létezne persze. De sajnos ez semmi több, csak egy antik hindu téveszme. Vagy inkább egy annál is régebbi, őskorból származó hiedelem.

2015. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
63%
Oké, ahogy szeretnéd. Az elektromosság is létezett már a felfedezése előtt is, mégis elég soká tartott bizonyítani, hogy létezik. Mindegy. Az, hogy elhiszed-e, hogy nem én voltam az első, teljesen rád van bízva, mint ahogy az is, hogy mit gondolsz erről.
2015. febr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
36%

A tudatodat azt az agyad állítja elő. Ezt az állítást bizonyítja az hogy az agyban keletkezet károsodás képesség vesztéssel vagy a tudatod károsodásával jár.


Semmiféle sugárzás vagy tömeg csökkenés vagy bármiféle merhető dolog nem mutatható ki a halálkor.

Ha valamit nem tudunk mérni akkor nem lép interakcióba az anyag így ha feltételezzük a lélek létezését akkor hogy is képes irányítani a testet?


Meg kérnék valami magyarázatot arra hogy a népesség növekszik így az új lelkek mégis honnan kerülnek elő?


Tehát nincs semmiféle lélek és így reinkarnáció sincs.

2015. febr. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!