Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a sorsban? Ha igen...

Ti hisztek a sorsban? Ha igen történt olyon dolog az életetekben amikor tudtátok hogy a sors műve?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 18:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mikor átkoztam azt aki anno tetszett, hogy menjenek szét a nőjével (egyébként szórakozott velem sokáig az illető) rövid időn belül...szét is mentek, na én ugyanígy jártam nem régiben...
2015. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 gráner andrás ***** válasza:
Ez nem a sors döntése, csupán az Ön viselkedése változott meg, amivel az Önhöz közel állót is eltaszította magától. Mert a viselkedése ugyan olyan gyűlölettel hatott az Önhöz közel állóra mint amilyent szeretett volna másnak kívánni. Csupán ennyi az egész. Csak igyekeznek belemagyarázni és összefüggéseket keresni, aminek valójában egyszerű az esete. A viselkedési forma az mindég vissza hat az egyénre, mert ugyanazt a viselkedési formát továbbítjuk másoknak is akik körülöttünk vannak. Csak egy egyszerű eset: - ha a munkahelyén vagy egy társaságban megsértik vagy megsértettnek érzi magát és haza megy a szeretteihez, ott is a sértődöttet fogja előadni. Ezért kérdezik meg, hogy mi a baj??? Pedig a szerettei nem is haragudna vagy éppen semmi oka nem lenne a megsértődésre. Ugye milyen egyszerű és valójában nincs semmi köze a sorshoz. Üdvözlettel: TENGERPICI
2015. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!