Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az ember bármelyik korban...

Az ember bármelyik korban reinkarnálódhat? Mondjuk, hogy ugyanabban a korban reinkarnálódik ahol jelenleg él?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy az emberünk nevezzük "Sanyinak" férfiként él a jelenben, de a következő reinkarnációja "Ágnes" már talpig-vérig nő, és szintén a jelenben él. Egy nap találkoznak, sőt összejönnek később aztán összecuccolnak, majd jönnek a gyerekek. Mit gondoltok erről?
2015. máj. 30. 10:54
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#9, #10

Javaslom olvassatok többet, mert egy, sőt több lépéssel előttetek járok! Számtalan reinkarnációs iromány van, ami szerint a lélek, vagy nevezzük bárminek akárhová tud reinkarnálódni, a múltban, jelenben, jövőben. Stb. Sok ezzel foglalkozó munkatársatok, kollégátok szerint igazam van! Ha nektek igazatok lenne, akkor a lélek fizikailag is mérhető lenne "fizikai" lenne. Legalább lenne bennetek annyi emberség, hogy bevalljátok tévedtek. :P

2015. máj. 30. 13:41
 12/30 anonim ***** válasza:

Logikailag nem látom akadályát.

A lélekből elöző kommentelők s kedves kérdező igen 1 van.

De e 100% energiádból nem mindet viszed egy testbe.

De ez lényegtelen szerintem.

Képes lenne szerintem bármikor leszületni de nem mi döntünk erről és nem is számít. De nyugodj meg, halálod után minden kérdésedre választ kapsz. Illetve minden kérdésed semmis lesz hisz visszakapod memóriádat.

Egyébként volt aki vallásos baromságokkal jött.

Nem értem mi közve katalizátoroknak fizikai tényekhez.

2015. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
67%
Próbáltunk troll kérdésre normális választ adni. Sajnáljuk, többé nem fordul elő.
2015. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

"Próbáltunk troll kérdésre normális választ adni. Sajnáljuk, többé nem fordul elő."

Aha, azért troll kérdés, mert nem egyezik a véleményünk, mert ahelyett, hogy utánajárnál nagy szavakkal dobálózol. Értelek! Nem gondolkoztál meg azon, hogy miért az ember alkotja a szabályokat, mint most te!

Legalább, ha utána járnál nemcsak a magad igazát hajtanád, így hogy fogsz tanulni, ha már mindent tudsz? Állítólag ez a reinkarnáció értelme, vagy nem?

[link]

2015. máj. 30. 15:32
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem is lenne olyan rossz, ha tudnánk szárnyakat növeszteni és repülni.

S vajon a fekete miért nem fehér? Jó dolog nagy kalandokat átélni.

Ugyebár, mint Pee Wee, aki farmon lakik. Állítólag az Északi-sarkon elég hideg van...meleg fogadtatásra nem számíthatunk, ha odamerészkedünk egy havasi gyopárt szorongatva.

Néha azért a joöreg Balu is megmondta Mauglinak..."Ha van egy-két jó falat, éhkoppon biztos nem maradsz, se bú se baj nem számít hát rá se ránts" Ká mégis, nemes egyszerűséggel egészben lenyelte volna az emberkölyköt.

Leesett az ingem harmadik gombja, és begurult az ágy alá. Nem bírom kihalászni.

Lassan járj, tovább érsz. De ha csoszogás közben elterülsz, akkor már mindegy. Pedig a Bolygó Kapitánya is megmondta: "A hatalom a Tiétek!"

A hópehely mit érezhet, mikor esik és látja hogy közeledik a föld?

A parlagfüvet kevés ember szereti, az egyszer biztos.

Illa berek nádak erek, ugyebár. Mint a kis Gergő a Szalajka-völgyben.

Igazán gavallér ifiúr ez a fékező. Bár Texas Bill mégis szájon vágta a revolvere agyával.

Tegnap vettem egy gyrostálat, a hús nem volt rossz csak gyorsan elszaladt. Lehet kokasból készült.

Az élet értelme az, hogy ki tudjunk teljesedni fizikai és szellemi valónkban. Elérhessük a szuper csillagharcos ötödik szintjét.

2015. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
2015. máj. 30. 15:54
 17/30 A kérdező kommentje:

A jelenlegi állás szerint én vezetek egy nullal! xd

Azért vicces, hogy többet tudok a reinkarnáció hívőktől. Tehát, ha valakinek az ezotérián belül bármilyen kérdése lenne az bátran kérdezen engem, és hagyja az amatőröket másra, akik még a saját hibáikat sem képesek belátni. 15-ös te pedig menjél locsolózni és mondjál verset Bözsi Néniéknél, ha nem ismersz egyet se, akkor ezt mondd: "Száraz ágon lóg egy kigyó meglocsollak te vén szipirtyó!".

2015. máj. 30. 17:58
 18/30 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem, hogy a saját fegyveretekkel győztelek le titeket, ami nagy szó, háhá!
2015. máj. 30. 18:02
 19/30 anonim ***** válasza:

Elfelejtetted figyelembe venni, (úgye, milyen jó vagyok hozzád, figyelmetlenségedre hivatkozom, nem másra!) hogy a reinkarnáció = régi lélek új testben.

Tehát, ha valaki új életet akar kezdeni, fejezze be a régit!

Ezósan: szabadítsd fel lelked, ha új testet akarsz keresni neki.

Aki nem hal meg testileg, nem tud lelke reinkarnálódni!

2015. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Sophie23 válasza:
Kérdező, én csak azt nem értem, hogy feltetted ezt a kérdést, hogy majd valaki választ tudjon rá adni, de amikor kaptál választ, akkor az nem felelt meg. Ha abban hiszel, amit leírtál a kérdésedben és hülyeségnek találod, azt, amit mások írtak akkor miért tetted fel a kérdést? És legfőképpen miért vágsz fel azzal, hogy te jobban tudod? Szerintem semelyikünk sem tudhatja biztosan, de javítson ki akárki, ha tévedek.
2015. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!