Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Pontosan micsoda a lélek, és...

Pontosan micsoda a lélek, és mit neveztek reinkarnációnak?

Figyelt kérdés
Ha a halál után egy "hard reset " van, akkor hogyan tudnád definiálni önmagad?
2015. jún. 29. 23:08
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
mortymr: a szeretet egy manipulatív érzés.
2015. jún. 30. 10:28
 12/35 A kérdező kommentje:
Egyébként eddig nem nagyon kaptam azt a választ, amit vártam volna. Lehet, hogy nem tudtáktok értelmezni a kérdést?
2015. jún. 30. 10:31
 13/35 anonim ***** válasza:
51%
Tökéletes és pontos választ kaptál mindegyik kérdésedre, kár, hogy nem tudod értelmezni őket. Talán majd egyszer... Én szurkolok Neked!
2015. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
51%

"a szeretet egy manipulatív érzés"

Sajnálom, hogy eddig csak ebben volt részed, illetve ezt érzékelted.

2015. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

"Tökéletes és pontos választ kaptál mindegyik kérdésedre, kár, hogy nem tudod értelmezni őket."

Nem kaptam választ, csak azt hiszed, hogy kaptam, de nem kaptam meg.


"Sajnálom, hogy eddig csak ebben volt részed, illetve ezt érzékelted."

Nem ebben volt részem, hanem definiálni tudom a szeretetet, mint érzést.


Arra lennék kíváncsi, hogy egyesek hogyan tudják definiálni a lélek létezését és önmagunkat. Mert ugyebár reinkarnáció után egy újraindítás van, így önmagadat veszíted el, mert a személyiségünket a tetteink határozzák meg, így aztán mindenféleképpen meghaltál.

2015. jún. 30. 11:46
 16/35 anonim ***** válasza:

Nem halál után hanem új testedbe érkezés közben van reset.

Lélek vagy te.

Te tapasztalatod, lényed te definiciód, amit jelenleg nem tudsz, hisz ember vagy.

2015. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Nem veszíted el magad.

Csak míg inkarnálódva vagy, nem emlékszel többi tapasztalatodra.

Halál után visszakapsz mindent, rendesen kitudd értékelni magad, reszürni amit kell.

16#

2015. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

5#

Lepontozóknak nem igazság hanem te baromságaid fájnak.

Olvass többet.

2015. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
53%

"Nem kaptam választ, csak azt hiszed, hogy kaptam, de nem kaptam meg."

Hogyan tudod definiálni egy olyan embernek, aki soha életében nem látott, hogy milyen a látás? És mit tennél, ha nem hinné el? Azt is hihetné, hogy mindenki vak, a többiek meg hazudnak neki.


(Amúgy kíváncsi lennék, hogy egy olyan vak ember, akinek nem lehet információja a külvilágról, a látásról, hogyan, miket álmodhat? Ha erről van valakinek olvasnivalója, kíváncsian várom!)


"definiálni tudom a szeretetet, mint érzést"

Ha így tudod definiálni, akkor még nem volt részed igazi szeretetben, vagy nem voltál képes érzékelni. Sajnálom.


"mert a személyiségünket a tetteink határozzák meg"

A személyiséged az adott életben betöltött szerepedhez tartozik, folyamatosan alakul ki, ahogy haladsz előre az életben. A személyiséged határozza meg a tetteidet, nem pedig fordítva. A tetteid a rólad megalkotott képet határozzák meg. Más-más életekben más-más személyiség lehetsz. A színészek sem halnak meg egy-egy színdarab után és akár a színházon kívül is el tudnak játszani részeket a színdarabból.

2015. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
Biológiai lények vagyunk, nincs semmi a halál után- így reinkarnáció sem -> nincs lélek, nincs ami reinkarnálódna.
2015. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!