Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt valaki, aki otthon...

Van itt valaki, aki otthon van a reinkarnáció témában?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon furcsa álmom, körülbelül 3, 3 és fél hónapja. Pár napig ez az álom ismétlődött. Azóta megszűnt ez. Egy ideig nem foglalkoztam vele, de mostanában annyira nem hagy nyugodni, hogy alig tudok miatta aludni, vagy bármi mással foglalkozni. Most már nem álmomban, hanem éber állapotban "látom" és egyre részletesebb. Úgy hiszem, hogy köze lehet valamilyen előző életemhez. Eléggé kibillentett az amúgy teljesen rendezett és kiegyensúlyozott életemből, ami nálam szokatlan, főként hogy igazából sosem hittem ebben, és elítéltem, aki ilyesmiben hisz. Tehát nem csak bebeszélem magamnak, mert alapból sosem hittem ebben. Azóta viszont nem vagyok önmagam. Kétségbeestem és senkivel sem tudok erről beszélni, ezért írtam ide, hátha lesz valaki, aki tud valamit mondani, esetleg ajánlani szakembert, aki tud segíteni. (privátban bővebben kifejteném)

2015. dec. 6. 22:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, te félreértettél engem. Azt írtam, hogy megvetettem (múlt időben) azokat, akik ebben hisznek, mielőtt ezt álmodtam. Akkor hibáztam, nem szép dolog, de az sem szép, amit te írtál.
2016. aug. 6. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!