Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mielőtt meghalok eldönthetem,...

Mielőtt meghalok eldönthetem, hogy ki legyek a következő életemben? Van pár tervem, amit szeretnék véghez vinni.

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 18:52
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

9: Nem célom jólétben élni, sőt szeretnék egyedüli árva gyerek lenni, akit az utca nevel fel, és még sok tervem van ezzel kapcsolatban. Most is jólétben élek, és mit értem el vele? Semmit! Tudom, h mire lenne szükségem a következő életben nemrég el is kezdtem előre megtervezni a következő életemet.

8: Aki megérdemelné az pontosan én vagyok, mert sokat dolgoztam. A mostani életemben pedig nem sok mindent fogok véghez vinni. Nincs sok időm tervezni hátra.

2015. dec. 21. 20:31
 12/44 anonim válasza:
emberek ! honnan veszitek ,hogy létezik élet a halál után? semmi bizonyíték nincs semmire, csak találgatás létezik.
2015. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 ciklon112233 ***** válasza:

Maradj a jelenbe es ne tervezz tul sok mindent a jovodbe...

orulj neki h itt vagy es ilyen eleted van,igen,lehetne sokkal rosszab eleted is de nkd most ezt kell megelned/ill. mehtapasztalnod,megha kulso szemmel is kell nezzed ahogy masok megtornek vagy megerosodnek az utcan...

Ne csessz ki magaddal azzal h nemfigyelsz oda erre az eletedre,mert elobb ezt kell megelned!utanna majd odafemt tervezgethetsz hogy te mit akarsz de te most a jelenre koncentralj...en ezt mondom nkd!

2015. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
13: Nagyon köszönöm, de van egy olyan érzésem, h nem fogok sokáig élni. Nem tudok róla, hogy az utóbbi időkben bármilyen betegségem lett volna, de soha nem tévedek a megérzéseim. Azelőtt viszont súlyos szívbeteg voltam, és érzem, hogy közeleg a vég.
2015. dec. 21. 21:14
 15/44 anonim ***** válasza:
Persze, még a következő nemedett nevedet és nemi identitásod is megválaszthatod.
2015. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Még ebben az életben sincs választási lehetőséged, nemhogy a következőre. Minden előre el van rendezve.
2015. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

16: Dehogy nincs választási lehetőségem. Folyamatosan én döntök az életemről.

15: Nincs tervben, h szuka leszek a következő életemben. A névnek nem hiszem, hogy sok jelentősége lenne bármelyik életemben.

2015. dec. 21. 21:39
 18/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, tévedsz! Semmiről nem döntesz, csak úgy hiszed.
2015. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Mielőtt ilyenen agyalsz helyes lett volna megismerned, hogy mi a reinkarnáció:

https://www.youtube.com/watch?v=mdzTZJFoZjA

2015. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Odáig néztem a belinkelt videót, hogy a lélekről a különböző filozófiáknak különböző a véleménye. Itt meg is álltam. Ugyanis ugyanez igaz a reinkarnációra: a különböző filozófiáknak különböző a vele kapcsolatos álláspontja. Egy mindenki által elfogadott egységes reinkarnáció fogalom nem létezik. Nekem pl. van egy hitem, ami egy olyan "filozófia", amit elfogadok, abban megfogalmazódik a reinkarnáció - amiről tudom, hogy eltér más filozófiák reinkarnáció fogalmától. Viszont az én hitemmel, filozófiámmal teljesen konzisztens. Ezért nem lehet egy ilyen általában feltett kérdésre, amit a Kérdező kérdezett, általában adható választ adni. Arról nem is beszélve, hogy a filozófiák a többi vonatkozásban - pl. az érintett szabad/nem szabad akarat kérdésében - is eltérnek, amely vonatkozások az adott filozófiában érvényesek, másokban nem feltétlenül.

Mármost, ki mondja meg, hogy melyik filozófia a helyes? Én az enyémet helyesnek tartom, csak annak megfelelő válaszokat tudok adni kérdésekre, de Kérdező filozófiáját nem ismerem, számára a válaszaim lehet, hogy teljességgel érvénytelenk. Ezért sem lehet Kérdező kérdésére általában választ adni.

2015. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!