Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mielőtt meghalok eldönthetem,...

Mielőtt meghalok eldönthetem, hogy ki legyek a következő életemben? Van pár tervem, amit szeretnék véghez vinni.

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 18:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

Csak ez az egyetlen életünk van, amit Istentől kaptunk ajándékba, egyetlen ami után a lelked vagy a mennybe vagy a pokoba kerül. Nincs megsemmisülés, sem következő élet. A lelked halhatatlan, de nem mindegy hol töltöd az Örökkévalóságot. Isten annyira szerette az Embert, hogy az egyszülött fiát adta, hogy aki hisz Őbenne el ne vesszen, hanem örök élete legyen. Jézus Krisztus meghalt teérted is, kifizetve a bűneid, mert nagyon szeretet Téged. Csak el kell Őt fogadnod, mint Megváltót, Szabaditót. Feltámadt a halálból és ma is él! Aki hisz Benne, ha meghal is él! Jézus szeret Téged!

2015. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Odaát fogod eldönteni. Ennek szerintem örülhetsz, ott jobban rálátsz a dolgokra és segítenek is. Az viszont biztos, hogy jobban jársz, ha MOST teszel dolgokat. Nehogy úgy járj, hogy életeken át vársz a következő életedre... ;-)
2015. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajlandó elfogadni, h nincs következő élet és nem dönthetek róla.
2015. dec. 28. 13:01
 34/44 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

31-es vagyok.

Végül is fogalmazhatjuk úgy is, hogy a halál után lesz következő életed. Ez azt az Örökkévalóságban Mennynek és Pokolnak nevezik. Te döntésed most itt még az életedben , hogy hol szeretnél lenni a "következő életedben" :) Kérlek ne csinálj semmi butaságot, nem éri meg! Isten szeret Téged!

2015. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:

Szerintem írj egy könyvet :D

De most ez tényleg komolyan mondom.

2015. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
... kérdező! nem kell megvenned a könyvet te nagyon nagy tudású! eltudod olvasni a az interneten is! ha nem értesz a számítógéphez, akkor ne válaszolj hülyeségeket!! senki sem mondta hogy vegyél könyvet!!!
2016. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

#33kérdező: "Nem vagyok hajlandó elfogadni, h nincs következő élet és nem dönthetek róla."


Rendben. Ugorjunk. Van még kérdésed?

2016. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

- Van következő élet;

- az illető dönt, milyen legyen következő élete;

- ez nem mostani találmány;

tehát:

előző életedben döntöttél úgy, hogy olyan legyen a mostani, mint amilyen!

Mi a panasz, mi a kérdés?

.

"Van pár tervem, amit szeretnék véghez vinni."

Ez jó, ha van! - de ne várj a köv. életedig, kezdjed most valóra váltani terveidet. Halogatással nem mész semmire, mert ha ezt teszed, nagy valóstinüséggel a köv. életedben is az az utánira halasztod a megvalósításokat!

2016. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 homo ludensz ***** válasza:

Kedves kérdező.

A következő életedre vonatkozó alapvető tulajdonságokat majd ott és akkor tudod elfogadni mikor a mostani alapján megmérettetel és szembesülsz azzal hogy + ban vagy,vagy - ban.

Kapsz majd egy ajánlatot egy életre,mint ahogy a mostanit is elfogadtad hát azt is elfogadod.

Mint írod most szív problémáid vannak viszont ezt akkor is tudtad mielőtt leszülettél csak elfelejtetted.

Élj most úgy ameddig teheted hogy becsülettel kitöltöd az itteni éveket és nem az elmúláson töprengsz.

2016. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Sokan írtak érdemi válaszokat.

Valóban döntesz a mostani életedben is, de nem tudatosan, hanem a tetteiddel, gondolkodásoddal... most dől el, hogy mennyit teljesítesz a feladataidból és mi az, ami a következőre marad.

Dönteni dönthetsz majd: a leszületésed előtt. Úgy, hogy sokkal több információval rendelkezel majd, mint a mostani tudatoddal.

Az, hogy életedben szeretnél dönteni a következőről olyan, mintha a kulcslyukon kukucskálva akarnád eldönteni, hogy merre indulj, ha majd kitárul az ajtó...

Jelenleg nagyon kevés információval rendelkezel, hiszen nem ismered az eddigi életeid, a jelenlegi életfeladatod. Halálod után mindezeknek az ismereteknek a birtokában leszel, és akkor majd bőven lesz lehetőséged következőt választani. De most dönteni... az sem 100%, hogy ezen a Földön fogsz újjászületni. Hogy is dönthetnél, ha azt sem tudod, miből választhatsz?

2016. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!