Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az lehetséges, hogy azért...

Az lehetséges, hogy azért vagyok szerencsétlen a szerelemben, mert rossz a karmám ezen a téren?

Figyelt kérdés

Évek óta teljesen olyan érzésem van, mintha engem szándékosan elkerülne a párkapcsolat... Más ismerőseim úgy ismerték meg a nagy „örök” szerelmet, hogy csak jókor voltak jó helyen, pusztán a véletlennek köszönhették. Na, hát engem ilyen véletlen még nem talált meg, és van egy ilyen rossz előérzetem, hogy nem is fog... Az élet más területein olyan piszok nagy mázlista vagyok, annyi mindent kaptam úgymond az élettől, csak ez az egy dolog nem stimmel (vagy mintha ezzel fizetnék a nagy jólétemért)


Nem ismerem túl jól a reinkarnációt, hiszek benne (illetve inkább úgy mondanám, ezt tartom a leglogikusabbnak), de ilyen esetekben mit mondanátok erre? Kérdezem azokat, akik tájékozottabbak ebben a témában



#szerelem #élet #rossz karma
2016. márc. 28. 21:07
1 2
 11/13 Fish1 ***** válasza:
78%

A görcsölés és hasonlók tényleg nem vezetnek célra.

Első körben a helyedben pszichés vizsgálatot tartanék magamban, hogy mik lehetnek azok a dolgok, amik sok embernek nem szimpatikusak bennem. Ha ezek megvannak, tudsz rajtuk változtatni. Kezdetben pl. a negatív hozzáállást változtasd pozitívra, találd meg az apró dolgokban is a szépséget. A negatív gondolkodás negatív történéseket vonz, a pozitívnál meg fordítva. :)

A "véletlen" találkozásokhoz nem kell háttértörténet, simán megeshet, hogy egy utcasarkon befordulva összeütközöl életed szerelmével.

2016. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

1./ A Karma kizárja a véletlent;

2./ görcsösen keresve bármit, az helyett a görcsöt találod meg;

3./ mit vársz, ha eleve úgy állsz hozzá, hogy "nem is fog";

4./ az általad "nagy jólétedben" ne a lehetetlent keresd, főképp ne hangoztasd.

2016. márc. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%
Igen, lehetséges.
2016. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!