Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » (Tartok tőle, hogy kiröhögnek,...

Gazell kérdése:

(Tartok tőle, hogy kiröhögnek, de azért mégis felteszem) Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma délután ülünk a barátnőmmel a buszmegállóba és egyszer csak megszólala, hogy: 'Egyszer azt mondta nekem, hogy te beszéltél Jhon Lennonnal.' Valóban egy éve csak úgy jött valahonnan, hogy én beszéltem vele, a helyszín egy koncert után volt és egy régi ismerőse voltam, viccet meséltem neki. Lizzie vagy valami ilyesmi néven szólított, amit már rég elfelejtettem, de valahonnan mégis jött, hogy ez sok helyen a felhasználónevem. Emlékszem az arcára, ahogy nevetett meg minden. Olyan, mintha megtörtént volna, de biztos, hogy nem álmodtam. Van egy kpncertes kép róla, hasonlóan nézett ki az emlékeimben, de azt a képet előtte biztos, hogy nem láttam. Mi lehet ez??

2017. jan. 3. 17:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
51%
Túl sok volt a pia azon a koncerten.
2017. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Elmondom mi történt. Az idő, eza az a dolog ami változik sokszor nincs semmisem kőbe vésve. azért érezted valóságnak, h találkoztál vele, mert mikor Barry Allen (Flash) visszament az időben h megmentse édesanyját szét barmolta az idő síkot is. Valószinüleg te is szerepeltél a flashpointban csak még nem kaptadmeg a képességedet. Az ilyen embereket metahumánoknak nevezzük. ha mégtöbb mindent akarsz megtudni erről az egészről menj és keresd meg Ciscot, ő talán tud segítséget nyújtani neked.
2017. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!