Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi vár ránk halálunk után? Az...

Mi vár ránk halálunk után? Az üres feketeség mintha csak a szemünket csuknánk be? Vagy elhaggyuk a testünket, és a világ hatalmaságávval eggyé válunk? Esettleg a lélek egy örökös "élet"?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 01:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok le, ne vitázzatok. Inkább nézzétek meg a két bejegyzést amit tegnap este másoltam ide be Szendi Gábortól, és egyéb tudományos kutatásokról...
2017. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

#51

Pff. Mármint izé...lássuk csak. Miért vársz tőlem bizonyítékokat amikor nekem is csak feltételezéseim vannak és tudtommal nincs kutatási eredmény se, ami 100%-ban alátámasztja. Mit meg nem engedsz magadnak. 😏 Olyan, mintha ülve várnád, hogy olyan évszázados rejtélyeket oldjak meg, amit senki más nem tudott.

"Nem, tudományos folyóiratokból. Tudod, amit te még messziről sem láttál." <- [link] <- Amit messziről sem láttam.


"Miért, az elektront meg tudod fogni? Látod szabad szemmel? Mégis sikerült igazolni a létezését, mert mérhető, valódi részecskéről van szó. "

Ja, de közben tök véletlen volt az egész, azaz egy nem várt eredménynek köszönhető. A tudomány sem ma kezdte a pályafutását, meg aztán TKÉ kutatók sem tudnak mihez kezdeni, max az agyműködését figyelik vagy az említett személy olyasmiről számol be, ami kívül esik a látóteréből. Náluk is kéne egy olyan áttörés, mint a neutronok felfedezése.

[link]

"Az hogy nem hiszek el estimeséket bemondásra, az szögletes gondolkodás nálad? Vannak bajok."

Vannak bizony. Nem azért vagy szögletes, hanem mert nem vagy nyitott a témára. Folyamatosan nemleges választ adsz, amíg mások le nem tesznek valamit az asztalra és te azzal kérkedsz (ezt értve azokra a kutatási eredményekre, amik a tudományos folyóiratokban is benne vannak) bizonyára hatalmas siker élmény lehet. 😏

"Nem venném be"

Ebben nem vagyok olyan biztos.

"Már megint mi a bánatról beszélsz? "

Hát arról, hogy a saját erőfeszítésedből mutass már valamit, ne csak tőlem várd el vagy bármelyik TKÉ hívőtől, hogy bármit letegyen neked az asztalra, amire ráfoghatod, hogy bizonyíték, miközben te csak parancsolgatsz. Még egy szalmaszálat sem tettél arrébb. 😌

"Vannak kutatási eredmények, negatívak, akárhogy is próbálod elhazudni."

Vannak egy frászt! Maximum a terhességi teszed negatív. 😏

2017. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
Intelligencia szint megvan. Gratulálok! :)
2017. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

Dr. Ian Stephenson kutatóként vizsgálta gyerekek emlékeit az előző életükből. 1-2 ezer esetet vizsgált meg, amikben olyan dolgokat elmeséltek a gyerekek, amiktől bebizonyosodott, hogy nincs más magyarázat, mint a reinkarnáció.

Én hiszek a reinkarnációban, de nem ez miatt. Aki elkezdi keresni őszintén önmagát, a boldogságot, az végül hinni fog benne.:)

2017. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
És a sok mért, bizonyított agyi elváltozás a spirituális élmények alatt? Amit tudosók már megfejtettek, kimértek - BIZONYÍTOTTAK, akkor az mi kedves utolsó hozzászóló? :)
2017. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

"Miért, az elektront meg tudod fogni? Látod szabad szemmel? Mégis sikerült igazolni a létezését, mert mérhető, valódi részecskéről van szó. "


Ezzel a gondolkodással csak az a baj, hogy a tudományt egyfajta statikus valaként képzeli el. Mert az elektron akkor is létezett, amikor még nem tudták igazolni a létezését. Akkor is mérhető, valódi részecskéről volt szó, csak éppen a barlangok mélyén sütögető ősembernek halvány gőze nem volt róla.


Ma is így állhatunk számos dologgal.



"olyan dolgokat elmeséltek a gyerekek, amiktől bebizonyosodott, hogy nincs más magyarázat, mint a reinkarnáció."


Azért ezzel csínján. Én is tanulmányoztam Stephenson eseteit, de ha jól tudom, ő maga is csak az ismert elméletek egyik lehetségeseként említette a reinkarnációt.


Mások szerint az elhunytak szellemei szállták meg a gyerekeket, vagy valahogyan az emlékeik az övéik közé kerültek.


Más kérdés, hogy személy szerint én is a reinkarnációt tartom valószínűnek, más okok miatt is.

2017. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
68%

#56

Dr. Ian Stephenson egy hatalmas csaló, szóval semmit sem bizonyított. Ha nem tudnád sok páciense perelte és úgy fedezte a költségeit, hogy elő állt ezzel a mesével a gyerekekkel dokumentumokat írt magának meg könyveket, közbe meg a szakmabeli kollégái erősen bírálták, mert csak lejáratta a hivatását.

2017. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
A lelek eletciklusa 5000-tol 20.000 evig tart. A lelekbol majd szellem lesz es egy ido utan mondjuk ugy 50.000 ev mulva demon lesz. Szivesen. Ha jo ember vagy akkor megleled az orok eletet. De aki a bibliat olvasta az tudja mirol beszelek.
2017. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Ühüm... ekkora baromságot már nagyon régen hallottam.
2017. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Akarod mondani olvastal. Kis butus.
2017. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!