Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi a legkevésbé...

Szerintetek mi a legkevésbé kellemetlen halál ill. van még élet utána? Ti nem félnétek, ha tudnátok hogy hamarosan meghaltok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 16:17
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
85%
:) Magadat akarod elintezni, v valaki mast?
2017. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
82%
Nem félek,mert megakarok halni. Utánaolvastam és az éhenhalál a legbiztosabb és legvisszafogottabb mod rá..
2017. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
82%

Valóban, az éhhalál a legbiztosabb öngyilkossági módszer. Ugyanis van időd nyolcvanezerszer meggondolni magad közben, szóval tényleg csak az elszántaknak sikerül, és nem egy hirtelen pillanat dönti el végleg a dolgot.


Egyébként mért reinkarnáció, karma kategóriában van az a kérdés, amivel öngyilkossági segélyvonalat kéne keresni?

2017. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
78%

"Hirtelen szivleallas"

...CO2 és hasonlók: azért ezzel óvatosan. Az igaz, hogy mozdulni nem fogsz már utána, mert az izmok azonnal leállnak, de az agy még nem. És, hogy micsoda kínokat szenvedhetsz még el az alatt az idő alatt, míg az agy 500% teljesítménnyel próbál kiutat találni, azt jobb, ha nem tudod meg.


Szerintem inkább azon gondolkodj, hogyan tudnál életben maradni. Ha kell, kérj hozzá segítséget.

2017. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Belicza Károly válasza:
76%

SZVSZ olyan nincs, hogy kellemes, vagy kellemetlen halál.


Gondold csak meg: minősíteni egy esetet csak annak megtörténte után tudsz, igaz?

Nos, ha meghaltál, akkor már nem létezel! Nemlétező személy esetében nem beszélhetünk tudatról, emlékezésről, ez azt hiszem teljesen nyilvánvaló számodra is.

Az elmúlás gondolatával azért nem érdemes foglalkozni, mert egyszer úgyis megtörténik, ha akarod, ha nem.


Az életet eldobni pedig egyszerűen nincs erkölcsi alapod, mert a megszületésedről sem Te döntöttél.

Bizony!

2017. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező, valóban, a sikeres megszületésünk is a Teremtőnek köszönhető a szüleink és saját lelkünk hozzájárulása mellett. Beszámolók szerint, ha (milyen különös a magyar nyelv) megboldogultunk, csodálatos élményekben részesülünk az Isten fénylényével való találkozáskor, de azok, akik öngyilkosság miatt kerültek odaátra, azok sajnos csak üres feketeséget tapasztalnak. Érdemes megnézni a neten jóemlékezetű Déry János riportját Jankovich Istvánnal "Túléltem a halálomat" címmel. Én úgy élek, hogy minden este elszámolok magammal, s csak akkor vagyok nyugodt, ha nem ártottam senkinek. Akkor meg egyenesen boldog vagyok, ha sikerült valaki/k felé jóságot közvetíteni az Isteni szeretetből.
2017. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de talán az üres feketeség ja jó lesz.
2017. nov. 26. 20:16
 28/47 anonim ***** válasza:
talán jó lesz... talán meg rosszabb lesz
2017. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Helló!


"Szerintetek mi a legkevésbé kellemetlen halál ..."

Amelyik mély álomban/öntudatlan állapotban ér.

"... van még élet utána?"

Ez hit kérdése. Teljes bizonyosság csak az, hogy meghalunk.

"Ti nem félnétek, ha tudnátok hogy hamarosan meghaltok?"

De igen. Az elmúlástól, a bizonytalanságtól mindenki fél.


Üdv.

https://www.youtube.com/watch?v=j8Y08GbHHCY

2017. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 Anonime AJ ***** válasza:

#4 Ha megfagysz:

akik a fagyhalál közelébe kerültek arról számoltak be, hogy olyan élmény volt mitha álmodnának sött euforikus érzést tapasztaltak.

#3 Ha beléd csap egy villám:

Ha beléd csap a villám egy pillanat alatt leállítja az idegrendszeri tevékenységedet és komás állapotba kerülhetsz. E mellett a magas hő ami a villámmal jár könnyedén megsütheti a szerveidet. Ez azonban gyorsabban történik mint sem hogy te észlelnéd. Tehát jó eséjjel nem érzel semmit.

#2 Méreg injekció:

Vannak országok ahol legális az eutanázia vagyis az amikor egy nagyon beteg embert injekció által a saját kérésére "elaltatnak" amit ténylegesen ugy kell értelmezni, hogy az alany elalszik és nem ébred fel.

#1 Atombomba:

Ha a közeledben robbant volna fel a Hirosimára ledobott bolma( a little boy) akkor tulajdon képpen csak egy villanást láttál volna és már halott is lennél. Azonban ez a bomba robbanásátol számirott nadjábol 2km-es körre igaz. Azon kívül valószínűleg egy lassú és fájdalmas halál várt volna rád a sugárfertözés miatt.

#1.2 omae wa mo shindeiru meme:

amire azt mondják hogy: お前はもう死んであり arra már halott vagy és csak annyi idöd van hátra hogy azt mond: 何?!?

2017. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!