Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi a legkevésbé...

Szerintetek mi a legkevésbé kellemetlen halál ill. van még élet utána? Ti nem félnétek, ha tudnátok hogy hamarosan meghaltok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 16:17
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
34%

Hajszold hedonista módon az érzékkieleégítést! Ez a világ azt sugallja!

A szellemi út pedig a lemondást!

Ki halt meg a bűneinkért? Milyen személy lehet az, aki magára vállalta a bűnt, aztán feláldozta magát másokért?

Ilyen jóság sajnos nem lakozik bennem.

Gondolj mindíg rá, a halálod pillanatában mégjobban!

Amikor emlékezhetsz a halálkor ilyen személyeken, mint mundjuk Jézus, akkor Isten olyan kegyet adott, ami felfoghatatlan!

2017. dec. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Akkor igazán komolyan venném a japázást! A családommal tudatnám, hogy szeretem őket! Mindenféle vita volt velük régebben, de mióta elköltöztem, csak azt látom, hogy ők mindenben támogatnak. Szerencsés mázlista vagyok, hogy ilyen szüleim vannak! Olyan szarságokat megcsináltam velük, amitől én már lemondtam volna magamról!Aztán mégis szeretnek! Ismered Bharata Maharja történetét?

Én sajnos soha nem fogom tudni szeretni a szüleimet, mintahogy ők szeretnek engem.

2017. dec. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
76%
Örülnék már neki végre!
2017. dec. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
42: Senki nem kepes ugy szeretni a szuleit, mint ahogy a szulei szeretik ot. Ez normalis. Te majd a gyerekedet tudod ugy szeretni, ahogy a szuleid szeretnek teged.
2017. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
Kedves Kérdező,vajon fizikai vagy lelki természetű ok/betegség miatt gondoltál az elhalálozásra?
2017. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Amikor egy idős rokonnal beszélgettem a halálról, mondtam neki egy halálnemre hogy na úgy biztos nem halnék meg ha választhatnék . Erre ő:

"Hát akkor mi lenne jó ha lenne lehetőséged választani? Ha a Jóistenazt mondaná hogy "ez"? Az nem jó. Akkor "az"? Az se jó. Akkor "amaz"? Az se lenne jó. Melyik lenne jó? Egyik se, de egyszer el kell menni. Pisti, sehogy se jó. Nem választáson múlik"

2017. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék maghalni. Lesz, amilyen lesz, csak a páromhoz menjek.
2017. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!