Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Meg lehetek átkozva? Van...

Meg lehetek átkozva? Van olyan ember, aki egyszerűen balszerencsésnek és elátkozottnak született?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem jön össze az életben? Nem találok magamnak normális nőt. Ha találok, valami nem működik. 3 hónapos volt a leghosszabb kapcsolatom, az is elég nevetséges volt. Ha már a szerelemben nincs szerencsém, elvárnám, hogy legalább a "kártyában", azaz jelen esetben a szerencsejátékban legyen.

De ott sincs. Hihetetlenül balszerencsés vagyok ebben is.

Mi rosszat tettem? Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon? Nem tudok róla, hogy ártottam valakinek és ezért visszakapom ezt valahonnan.

Rohadtul nem hiszek az ilyen karmás dolgokban, de lassan már nem tudom elképzelni, hogy mi ez az egész, ami velem folyik az életem során.


2010. jún. 15. 16:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:15


Szerinted nem próbálkozom? Egy csomó programra, szórakozási lehetőségekre, kiállításokra, fesztiválokra járok, hogy barátokat szerezzek, de igaz barátom alig van. Vagy aki volt, az mind az ország másik végén lakik. Egy évet úgy kellett laknom a koliban, hogy tök egyedül, mert a szobatársaim sosem voltak itt, én meg hiába költöztem volna más szobába, mert mind tele volt. Meg nem tudom, hogy vagy vele, de én mindig egyedül voltam. Hívtam többször osztálytársakat, jöjjenek el nyáron, partyzzunk, szilveszterezzünk együtt; aha, szerinted eljött bárki is? Az iskolában aha meg minden, de azon kívül semmi. Naponta meg utazhatok négyszáz kilométert, ha esetleg társaságra támad kedvem.

2010. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,

Ha ők nem jönnek menj te . Egy középiskolába minimum van 400 diák.

2010. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még valami neked !


Ha önmagadat nem tudod tisztelni akkor más sem fog tudni . Mindig azt kapjuk vissza amit önmagunknak adunk.

2010. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

megaláztak

megvertek

kigúnyoltak

megzsaroltak

megvicceltek az egész iskola előtt.

egyébként utálok kátráyzni.

2010. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!