Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van mód arra, hogy kapcsolatba...

Van mód arra, hogy kapcsolatba lépjünk elhunyt szeretteinkkel? Meggyőződhetünk róla, hogy odaát vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 23:13
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
100%
Engem most jól kirázott a hideg, de jó lenne ha tényleg így élenne, tudni hogy apu lelke valahol boldog....
2010. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

nem hal meg senki sem, vagyis egyikünk elméje/tudata sem.

mindenki reinkarnálódik, de addig nem lehetséges ez, amíg az előző fizikai teste porrá nem lett(elégették, lebomlott).

amit egy előző hozzászóló írt, hogy tiszta lélek. nos abból 1 van, az amiben minden más létezik, mi magunk is. s a végső cél, hogy mindenki elérje ezt a tiszta lélek formátumot, amire életei során van lehetősége, szellemi evolúción kell végig menni mindenkinek.


kérdésre a válaszom.

Amíg nem születtek újjá, egy bizonyos ideig haláluk után van rá lehetőség, de ehhez nagyon erős koncentráció kell. s ha jól tudom csak ők kezdeményezhetnek, mert ők már nem a "való" életben vannak, ővelük haláluk után nincsen senki, saját maguk által megkreált világban vannak jelen, egyedül, ellentétben velünk. :)


üdv

25/F

2010. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
39%
Kapcsolatba lépni a holtakkal csak úgy lehet ha fogsz egy ásót, elmész a temetőbe és kiásod őket! Bocs de ez tényleg így van!
2010. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
19%
Nincs mód, nincs mennyország, az egész csak egy kitaláció, kb. 5-10000 éve találták ki, hogy valahogy fel tudják dolgozni a halálfélelmet, de aki meghalt meghalt, soha nem lehet vele többet találkozni! Sajnálom.
2010. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Keveset tudsz utolso! No comment.
2010. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
72%

én álmomban szokok találkozni az édesanyámmal.Mikor a nagymamám meghalt akkor vele is szoktam találkozni,és munkában éreztem a jelenlétét.Olyan volt mintha vki elment volna a hátam mögött.Oda néztem nem járt arra senki...

A josnö egy özvegyasszonynak azt mondta,hogy az elhunyt férje 19:30-kor otthon van.Gyujtson neki gyetyát.Az asszony este gyertyát gyujtott és megkérdezte XY itt vagy?A gyertya lángja megremegett.

2010. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
74%

Megfújta a szél, és tényleg nincs mennyország. De ha már ennyire misztikusak vagyunk...

Apám a munkatársával, akit nagyon szeretett, megbeszélte hogy a keresztapám lesz, de még akkor rég nem éltem. Egyszer amikor még csak 3 éves voltam, és még beszélni sem tudtam, apám kivitt a temetőbe hogy virágot tegyünk a sírjára, és én akkor egyszerűen csak elindultam, totyogtam, nem tudtam merre, és egyszer csak odasétáltam a sírjához és térdre estem. Vajon miért lehetett ez?

2010. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
75%
A halálal nem lehet mit kezdeni mert utána semmi nincs minden fua dolog esemény amit "csodának" vagy találkozásnak vélnek a holtakkal az veszteség fájdalma által felruházott esemény csak szeretnénk hinni abban hogy láthatjuk őket. Nekem a barátnőm halt meg és 2 évig mindenhol őt láttam az utcán a párás tükörben mindenhol. A halálal vége nincs tovább ami van az az élet amit mi élünk tovább. Minden halott él de nem a valóban hanem a feledés homályában amit emlékeként mindenki tárol .
2010. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%
én már próbáltam a szellemidézést és hidd el ezzel nem jó játszani.
2010. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Mindennemű próbálkozás a túlvilággal való kapcsolatteremtésre: okkultizmusnak minősül.

Az okkultizmus Isten szemében bűn.

2010. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!