Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van mód arra, hogy kapcsolatba...

Van mód arra, hogy kapcsolatba lépjünk elhunyt szeretteinkkel? Meggyőződhetünk róla, hogy odaát vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 23:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a legnagyobb bűn az, mikor a bibliai ostobaságokat valaki tényként nyilatkozza.
2010. jún. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Mert, Te nem hiszel benne, attól még másnak lehet igazság.

Mivel nekem ez az igazság, így szeretném megosztani másokkal is.

2010. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
akkor ne úgy add elő mint igazságot, hanem mindig mond az elejére hogy: "Szerintem"
2010. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%

A Biblia igazságát számos bizonyíték igazolta, igenis létezett, minden ami le van benne írva. Nem hülyeség.


A kérdésre válaszolva: igen, van mód, halálod után találkozni velük egy jobb világban, amit Isten teremtett számunkra. A földi lét csupán szenvedés ahhoz képest, ami a jó emberekre vár halál után. Nincs más dolgod, mint élni az életedet, imádkozni, értelmezi Isten üzenetét, és betartani.

2010. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egyszöval nincsen.Ha valaki meghalt,egyszerüen megszünt létezni.A halál hasonló egy álom nélküli alváshoz.A halottak nem látnak,nen hallanak,és nem gondolkodnak.Az embernek nincs olyan része,amely túlélné a test halálát.Nincs halhatatlan lelke vagy szelleme.
2010. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Prédikátor 9:5,6,10
2010. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont a lélek halhatatlan,a test viszont mulando.Az én elképzelésem szerint,valami alváshoz hasonlo állapot lehet odaát.A léleknek vagy szellemnek békét,nyugalmat kéne ott éreznie./Jo hely lehet.:)/

Onnét gondolom,hogy néha mondják,azt hogy forgolodik a sírjában...Ezt nem veheted szo szerint,mert a test halott.

Vagy még mondják azt is:Nyugodjon békében.

Meg meggyözödhetünk rola,de tudtommal az nem játék.Mert mi van ha nem az jön,akit szeretnénk,mi van ha rossz szellem jön,és ha nem akar visszamenni?

El kell öket engedni,ami gyakran nehéz.De muszály,azért,hogy tovább tudjanak fejlödni,esetleg reinkarnálodni.

2011. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Juditasszony ***** válasza:
Én nem hiszek a reinkarnációban ! Ez egy hatalmas baromság!A lélek létezésében viszont hiszek.MInt ahogy Istenben is...!! Az a tuti!
2013. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!