Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mivel érdemeltem azt ki hogy...

Mivel érdemeltem azt ki hogy én ilyennek születtem? Mit követhettem el?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben aszociàlis vagyok így nagyon unalmas életem van. Nincs tehetségem semmihez, jelenleg munkàt se talalok nem vesznek fel. Depresszios is vagyok sulyosan. Ki se akarok menni a hazbol ahhoz sincs kedvem. 1 honapja ki se mentem az utcara csak az udvarra. Vekony vagyok nem ferfias genetikailag ilyen vagyok igy meg baratnom se volt soha. Barataim sincsenek. Egy csodtomeg vagyok. En hiszek a karmaban es a lelekvandorlasban es erdekelne mivel erdemeltem ezt ki?? Minek lettem ilyen es minek szulettem meg?? Nem akarok elni.

2018. dec. 1. 15:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
30%
Fő az optimizmus. D
2018. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
30%
Szegenykem
2018. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg belenyugodtál már a dologba, hogy semmit nem teszel, hogy megváltozz.
2018. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Mit nem tettél, inkább.
2018. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem ilyennek születtél: kicsinek, rózsaszínnek és gyámoltalannak születtél. Akkor még nem lehetett tudni, mi lesz belőled, a születésedtől eltelt idő tett ilyenné, amilyen most vagy.


Miért nem váltál másmilyenné? Olyan kis cukinak indultál pedig (na jó, sokat ordítottál, meg magad alá piszkítottál a pelenkádba, de az ekkor és ott normális volt). Szóval miért is lettél olyan, amilyen vagy?

2018. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs de mar nagyon utalom magam. En is szeretnek ugy elni mint masok dolgozni penzt keresni de nem vesznek fel. Es nem tudok magamon valtoztatni se.
2018. dec. 1. 18:33
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Kitartást kívánok, és próbálj meg minél több új dolgot zsúfolni az életedbe, csak így van esély a változásra. Szakembert kerestél már fel? Szedsz valamilyen gyógyszert?
2018. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Egy pszichológus mindenre fényt tudna deríteni, és segíteni is tudna!
2018. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
ha hiszel a karmában akkor kezdj el jó dolgokat csinálni menj el rendszeresen vért adni közeleg az ünnepek menj el jotékony munkára legalább segitesz másnak hogy neki jobb legyen!
2018. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Én se mentem ki az utcára, se az udvarra. K***a hideg van.
2018. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!