Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mivel érdemeltem azt ki hogy...

Mivel érdemeltem azt ki hogy én ilyennek születtem? Mit követhettem el?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben aszociàlis vagyok így nagyon unalmas életem van. Nincs tehetségem semmihez, jelenleg munkàt se talalok nem vesznek fel. Depresszios is vagyok sulyosan. Ki se akarok menni a hazbol ahhoz sincs kedvem. 1 honapja ki se mentem az utcara csak az udvarra. Vekony vagyok nem ferfias genetikailag ilyen vagyok igy meg baratnom se volt soha. Barataim sincsenek. Egy csodtomeg vagyok. En hiszek a karmaban es a lelekvandorlasban es erdekelne mivel erdemeltem ezt ki?? Minek lettem ilyen es minek szulettem meg?? Nem akarok elni.

2018. dec. 1. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%

Ne karmában meg lélekvándorlásban higgy, hanem a dokikban!


Keress egy dilidokit, kapsz Lítiumot, meg pár más bogyót és helyreránt!


Ne itt picsogj!

2018. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Fish1 ***** válasza:
100%

Ha azt hiszed, hogy nincs tehetséged semmihez, az csak annyit jelent, hogy nem próbáltál még ki elég dolgot. Azt már tudod, hogy mit szeretsz csinálni?

Barátaid és barátnőd nem azért nincs, mert nem nézel ki külsőre férfiasnak, hanem azért, mert egy csődtömegnek tartod magad, ez lesír rólad, szerinted ki akar egy tök negatív emberrel barátkozni? Maximum egy másik negatív, de az meg nem vezet sehova.

Azt, hogy miért ilyen vagy, ne az előző életedben és lélekvándorlásban keresd, hanem a mostani életedben.

Mit teszel azért, hogy változz? Mit teszel azért, hogy jobb legyen az életed? A siránkozás és önsajnálat semmire sem jó, csak még jobban visszahúz. Kezdj el cselekedni, más nem fogja megoldani helyetted az életedet!

2018. dec. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ki lehet mászni belőle.
2018. dec. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Menj el dilidokihoz,ad néhány bogyót,legalább nem leszel annyra depis. A munkahelyről meg annyit hogy gyárba biztos felvennének. Tudom hogy szar de ez van.
2018. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
A depresszió egy súlyos betegség,ami kivűlről nem látszik. Aki nem volt benne, az sohasem fogja megérteni a depressziós embertársát. Aki volt már benne, az elmondhatja,hogy megjárta a poklott. Könnyű olyan tanácsokat adni,hogy szedd össze magad,meg tegyél valamit a javulás érdekében, de azt senki sem tudja,hogy nem tudja összeszedni magát,hisz ez a betegsége. Azért nem tudja összeszedni magát,mert beteg. Pszihiáter segithet,antidepreszánsok segithetnek, de nincs arra garancia,hogy megoldják a problémát,hisz a probléma maga a fejben dől el. Esetleg pszihoterápia egy jól képzett szakemberrel és ha már ezotéria kategóriában vagyunk,és valamilyen szinte a pszihológia kapcsolódik az ezotériához, talán ilyesfajta segitséget is számba vehetsz,mint alternativ kezelési módot. Keress egy olyan személyt,aki regressziós hipnózissal próbálja napvilágra hozni a lélek bugyraiban rejtőző gondokat. Vagy próbálkozz agykontrollal, meditációval. De semmiképp ne mulaszd el az orvosi kezelést,ugyanis a depresszió kezeletlenül nem vezet jóhoz és gondolom nem szeretnél még mélyebbre kerülni. Kivánok neked sok erőt a gyógyuláshoz és ne feledd, minden emberi lény egy kincset ér, még Te is,mégha nem is hiszed.
2018. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 MisterTT ***** válasza:
52%

Rossz helyre születtèl..

De ha ez vigasztal lehetne rosszab is!

Pèldául ha Nigèriába születtèl volna fekete embernek.

Vagy magatehetetlen mozgássèrült lennèl.

A tehetsèg meg nem úgy jön.. Csak k.sokat kell valamire időt fordítani gyakorolni meg hasonlók.

Kitartás a többi se jobb te legalább kètelkedsz. Ez is valami.

2018. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!