Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek képzelődtem? Ki...

Szerintetek képzelődtem? Ki tudom deríteni valahogy hogy van e valaki/valami a házunkban?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel történt. Felébredtem a kisebb gyerek még aludt. Kimentem a mosdóba, becsuktam és bezártam a bejárati ajtót (férjem nyitva hagyja hogy szellőzzön) mert vihar kezdődött. Benéztem a kamasz lányomra láttam hogy még ő is alszik. Így vissza mentem lefeküdni. De nem aludtam el mindjárt, tisztán hallottam ahogy valaki bejött a hálószoba melletti ebédlőbe mármint hogy kinyitotta az ajtót és a lépteket is hallottam. Úgy gondoltam felébredt a nagylány,de nem mentem ki visszaaludtam. 1 óra múlva felébredtem, kimentem és a bejárati ajtó tárva nyitva, a nagylány pedig aludt, kérdeztem volt e ébren azt mondta egyáltalán.


Előfordul sűrűn hogy amikor a gyerekek alszanak este én fent maradok és sorozatot nézek az ebédlőben, és kintről a konyhából és az előszobából hangokat hallok. Leginkább mászkálást, lihegést, de volt hogy morgást is.


2020. aug. 20. 14:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Milyen sorozatokat nézel a televízióban? Esélyes lehet, hogy horrortörténetek vonzhatják a negatív entitásokat.


Sajnos közvetlenül ördögűző római katolikus papot nem tudok ajánlani. Régebben, amikor ezekben a rituálékban még nagyon hittem (10 évvel ezelőtt,) volt egy lelki vezetőm - az Ő meggyőződése is volt, hogy LÉTEZIK A GONOSZ.


Később elhelyezték a lakóhelyemtől több száz kilométerre. Idén augusztusban visszahelyezték arra a plébániára (kápláni minőségben,) ahol korábban is munkatárs volt.


Ha majd bejutok hozzá, igyekezlek értesíteni (várhatóan a jövő hónapban fog sikerülni valamikor, előbb nem.) Egy ismerősömet KIFEJEZETTEN MEGSZÁLLTA A GONOSZ LÉLEK és azt igyekszem elkerülni.


Még az imádságnak sincs túl sokáig foganatja rajta. Azért óvakodom a közelében tartózkodni hosszabb ideig. (Ő nem akar "megtérni" - még a legkedvesebb, legtürelmesebb biztatásomra sem.)


Ui: feltétlenül hiszek abban is, hogy a háznak lehet csúnya múltja. A jelenlegi lakásomnak/háznak is volt, azért halt meg Édesanyám tragikus körülmények között tavaly. Menthetetlenné vált orvosilag is...

2020. aug. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

"Megtérés" helyett megigazulást akartam írni.


Most már meg sem próbálok egy ÉRETT KORBAN LÉVŐ, FELNŐTT FÉRFIT rávenni arra, hogy képzelje el magát bármilyen felsővezetői, igazgatói pozícióra - ne adj Isten orvosi vagy kórházigazgatói pozíciót célozzon meg.


Nincs elég önbizalma, önbecsülése - én adjak Neki, ha egyszer a szüleitől nem tudott megkapni mindent?!

2020. aug. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Arra készülj fel, hogy a koronavírus miatt nem lehet kapni szenteltvizet sehol (helyesebben nem készítenek plébániákon sem.)


Attól még imádkozhatsz római katolikusoktól átvehető szövegeket!


Ui Szent Mihály ima, Gábriel arkangyal, Rafael arkangyal, Szent Rita (kilátástalannak, reménytelennek tűnő helyzetekre,) rózsafüzér litánia, Jézus Szent Vérének oltalma alá futunk, Most segíts meg Mária, stb.

2020. aug. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!